wtorek, 23 sierpnia 2016

Lider w Pułtusku i Ostrołęce co najmniej do środy. Nieudana inauguracja trampkarzy

NASZA LIGA - Liga okręgowa
20.08, Nadnarwianka Pułtusk - Boruta Kuczbork 3:0
20.08, Sona Nowe Miasto - Wkra Sochocin 7:0
20.08, Makowianka Maków Mazowiecki - Wkra Żuromin 1:1
20.08, Korona Ostrołęka - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3:0
20.08, Iskra Krasne - Wkra Bieżuń 1:0
20.08, KS CK Troszyn - Orzyc Chorzele 2:3
20.08, Korona Szydłowo - GKS Strzegowo 2:1

PRZYJACIELE - B Klasa
20.08, Inter Warszawa - GKP Targówek 0:3 (v)

MŁODZIEŻ - I liga wojewódzka C1 Trampkarz U-15

21.08, Huragan Wołomin - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 5:0

niedziela, 21 sierpnia 2016

Polówki Nadnarwianki na 95-lecie klubu

W związku ze zbliżającymi się obchodami 95-lecia Nadnarwianki Pułtusk klub wydaje okolicznościowe koszulki polo.


(kliknij w grafikę aby powiększyć)

sobota, 20 sierpnia 2016

Świetny finisz w upale. Nadnarwianka wzięła rewanż na Borucie

20.08.2016, 11:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - BORUTA KUCZBORK 3:0 (0:0)
79' M. Grzela (as. W. Stelmach), 87' P. Bartczak (as. P. Herman), 90+1' (k) P. Bobowski



Składy:

Nadnarwianka - W. Stelmach - K. Wanielista (81' M. Dziczek), Sz. Salwin, Ł. Zalewski, P. Bobowski - P. Cywiński (53' J. Zalewski) - K. Jagielski II, B. Salamon, P. Herman, G. Sokołowski (74' M. Grzela) - P. Bartczak (90' M. Woźniak)

Sędzia: M. Wojciechowski (WS COOZPN)

Widzów: ok. 100

piątek, 19 sierpnia 2016

Czy będzie rewanż za majową klęskę?

20.08.2016, 11:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - BORUTA KUCZBORK


Sędzia: Marcin Wojciechowski (WS COOZPN)

Bilans bezpośrednich meczów:
4 spotkania - 2 zwycięstwa Nadnarwianki, 2 wygrane Boruty. Bilans bramkowy - 7:7

Historia bezpośrednich meczów:
2015/2016, liga okręgowa, Nadnarwianka - Boruta 0:3
2015/2016, liga okręgowa, Boruta - Nadnarwianka 2:1
2013/2014, liga okręgowa, Nadnarwianka - Boruta 3:0
2013/2014, liga okręgowa, Boruta - Nadnarwianka 2:3

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Żbik i Troszyn na czele po 1. kolejce. Krótka przygoda GKP w Okręgowym Pucharze Polski

NASZA LIGA - Liga okręgowa
15.08, Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk 1:2
12.08, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Żbik Nasielsk 0:3
14.08, Korona Szydłowo - Sona Nowe Miasto 1:1
14.08, GKS Strzegowo - KS CK Troszyn 0:3
14.08, Orzyc Chorzele - Iskra Krasne 3:2
14.08, Wkra Bieżuń - Korona Ostrołęka 1:2
14.08, Boruta Kuczbork - Makowianka Maków Mazowiecki 1:3
14.08, Wkra Żuromin - Wkra Sochocin 1:0

PRZYJACIELE - I runda Pucharu Polski (okręg MZPN)
13.08, GKP Targówek - Farmacja Tarchomin 1:3

Nowy sezon rozpoczęty od zwycięstwa!

15.08.2016, 16:00, Ojrzeń
TĘCZA OJRZEŃ - NADNARWIANKA PUŁTUSK 1:2 (1:0)
9' M. Tokarski - 53' P. Bartczak, 90' M. Tokarski (b. sam. )



Składy:

Nadnarwianka - W. Stelmach - K. Wanielista (85' M. Woźniak), Sz. Salwin, Ł. Zalewski, P. Bobowski - P. Cywiński (46' J. Zalewski) - K. Jagielski II, B. Salamon, P. Herman, G. Sokołowski (65' M. Grzela) - P. Bartczak (81' K. Borucki)

Żółte kartki: M. Zmudczyński - M. Grzela, B. Salamon, G. Sokołowski

Sędzia: A. Mital (WS COOZPN)



źródło: laczynaspilka.pl

(ostatnia aktualizacja - 22:05 15.08.2016)

czwartek, 11 sierpnia 2016

Inauguracja przesunięta o 2 dni

Mecz 1. kolejki ligi okręgowej pomiędzy Tęczą Ojrzeń a Nadnarwianką Pułtusk, pierwotnie planowany na sobotę 13 sierpnia godz. 17.00, został przesunięty na poniedziałek 15 sierpnia godz. 16.00.

wtorek, 9 sierpnia 2016

Terminarz jesiennych meczów przy ul. Daszyńskiego

Znane już są dokładne terminy spotkań ligowych Nadnarwianki, które odbędą się jesienią przy ul. Daszyńskiego 17. Ze względu na zaplanowane na 10 września obchody 95-lecia klubu (niebawem więcej informacji na ten temat) mecz z Soną Nowe Miasto, pierwotnie planowany w Nowym Mieście, jednak odbędzie się w Pułtusku.

Terminarz meczów ligowych rozgrywanych w Pułtusku w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017:

Data Dzień Gospodarze Goście
2016-08-20 11:00 sobota Nadnarwianka Pułtusk Boruta Kuczbork
2016-08-31 17:00 środa Nadnarwianka Pułtusk Wkra Sochocin
2016-09-10 13:30 sobota Nadnarwianka Pułtusk Sona Nowe Miasto
2016-09-17 11:00 sobota Nadnarwianka Pułtusk Żbik Nasielsk
2016-10-01 11:00 sobota Nadnarwianka Pułtusk Iskra Krasne
2016-10-15 11:00 sobota Nadnarwianka Pułtusk Korona Szydłowo
2016-10-29 11:00 sobota Nadnarwianka Pułtusk Orzyc Chorzele
2016-11-12 11:00 sobota Nadnarwianka Pułtusk Wieczfnianka Wieczfnia K.

sobota, 6 sierpnia 2016

Sparingowe zwycięstwo z Glinojeckiem

06.08.2016, 11:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - KRYSZTAŁ GLINOJECK 3:2 (1:0)
43' K. Wanielista, 46' P. Herman, 56' K. Borucki - 73
' S. Czajkowski 80' M. Borzykowski 

Skład Nadnarwianki:
(I połowa) W. Stelmach - K. Wanielista, Sz. Salwin, Ł. Zalewski, P. Bobowski - P. Cywiński - K. Jagielski II, B. Salamon, P. Herman, G. Sokołowski - P. Bartczak

(II połowa) A. Dobrosielski - K. Wanielista (62' Ł. Rurant), P. Bobowski (62' K. Jagielski II), Ł. Zalewski (62' P. Kruk), P. Cieślak - M. Dziczek, Sz. Salwin, B. Salamon (62' M. Grzela), P. Herman (62' K. Jagielski I), K. Wiśniewski - K. Borucki



(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)












----

Obecna sytuacja kadrowa (stan na 06.08.2016 r.)

Przyszli:
Łukasz Wolf (Bug Wyszków - powrót z wypożyczenia)
Patryk Bartczak (wznowił treningi)
Bartosz Salamon (Bug Wyszków)
Hubert Młynarczyk (juniorzy)

Dawid Sokołowski (juniorzy)
Jakub Wiśniewski (juniorzy)


Przyjdą?:
Kamil Jagielski I (wznowił treningi)
Jakub Zalewski (wznowił treningi)
Kamil Borucki (WKS Rząśnik)
Paweł Herman (Bug Wyszków)
Szymon Salwin (Ner Poddębice)
Petro Nahaiovskyi (UKR, Pełta Karniewo)
Mateusz Grzela (Wisła Płock juniorzy)

Odejdą?:
Artur Kembłowski
Mateusz Gołębiowski
Moatasem Aziz (OKS Otwock)

Odeszli:
Daniel Pik (Polonia Warszawa juniorzy)
Łukasz Wolf


źródło: własne. foto i video: madel
(ostatnia aktualizacja 20:50 06.08.2016)

piątek, 5 sierpnia 2016

Pary inauguracyjnej rundy Okręgowego Pucharu Polski

COOZPN dokonał losowania I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego. Mecze premierowej rundy zostaną rozegrane 24 sierpnia o godz. 17.30, natomiast II runda OPP zostanie rozegrana 7 września o godz. 17.00, już z udziałem zespołów ligi okręgowej.

Zestawienie par I rundy OPP:

  • ULKS Ołdaki - Orz Goworowo
  • Wymakracz Długosiodło - FC 2012 Różan
  • Wkra Radzanów - Kryształ Glinojeck
  • GKS Gumino - PAF Płońsk
  • Tamka Dzierzgowo - Żak Szreńsk
  • Świt Baranowo - Orzeł Sypniewo
  • WKS Mystkówiec - Gryf Kownaty Żędowe
  • Bartnik Myszyniec - Pełta Karniewo
  • Opia Opinogóra - wolny termin