czwartek, 18 października 2012

Do Sochaczewa po pierwsze punkty

Jak nie teraz, to kiedy? – takie pytanie mogą zadawać sobie fani Nadnarwianki przed sobotnim meczem ligowym. Zajmujący ostatnią lokatę w tabeli pułtuszczanie zmierzą się na wyjeździe z przedostatnią Bzurą Chodaków.Tabela
Dorobek punktowy obydwu drużyn jest niezwykle ubogi. Bzura ma na koncie jedno „oczko”. Podopieczni Mariusza Malarza natomiast przegrali wszystkie dotychczasowe mecze. Chodaków legitymuje się również minimalnie lepszym bilansem bramkowym – 9:39, przy 8:39 Nadnarwianki.

Forma
Pułtuszczanie bodaj najlepsze spotkanie rozegrali w ostatnią sobotę, kiedy po emocjonującej rywalizacji ulegli liderowi rozgrywek Huraganowi Wołomin 3:5. Wcześniej jednak zanotowali bardzo wysokie porażki: z Błękitnymi Raciąż w lidze (0:7) oraz z Narwią Ostrołęka w pucharze (1:6).
Bzura z kolei, jedyny jak dotąd punkt zdobyła dwie kolejki temu – remisując bezbramkowo w Gostyninie. Ostatnie dwie konfrontacje kończyły się zaś przegranymi chodakowian – 0:2 z Kasztelanem oraz 0:5 z Mławianką.

Skład
Trener Malarz nie będzie mógł w Sochaczewie wystawić Kamila Orłowskiego, który przeciwko Huraganowi ujrzał czerwoną kartkę. Nadal z urazem zmaga się także Paweł Jaworski. Od dawna wiadomo także, że kontuzja wyeliminowała z gry jesienią Jakuba Zalewskiego.

Przeszłość
Sobotni mecz będzie najprawdopodobniej pierwszym jaki rozegrają ze sobą drużyny Bzury i Nadnarwianki. Ekipa z Chodakowa, która mecze rozgrywa w Sochaczewie, jest beniaminkiem rozgrywek.  


Webo90