niedziela, 18 listopada 2012

Pierwszy miesiąc funkcjonowania strony


Dokładnie miesiąc temu ruszyliśmy ze stroną www.nadnarwianka.blogspot.com. W ciągu miesiąca zanotowaliśmy prawie 5 000 wyświetleń, co przy mocno ograniczonych możliwościach czasowych oraz technicznych uważam za bardzo dobry wynik.
Następny mecz Nadnarwianki odbędzie się dopiero pod koniec marca więc czeka nas bardzo długa przerwa w śledzeniu poczynań naszych piłkarzy. Jednakże, strona będzie na bieżąco funkcjonowała i informowała Was o tym co się aktualnie dzieje w klubie. Mamy masę pomysłów, które przy odpowiednim wdrożeniu sprawią, że nasza strona będzie coraz bardziej popularna oraz profesjonalna. Szczegóły zachowujemy dla siebie, natomiast Was zachęcamy do częstych odwiedzin.

Skoro jesteśmy przy statystykach to warto wspomnieć, iż najczęściej wyświetlanym postem był tekst „O pułtuskiej policji słów kilka”, który zanotował 182 wyświetlenia. Największy ruch na stronie panował w dniu meczu z Czarnymi, kiedy to przeprowadzaliśmy mini-relację na żywo ze spotkania.

Strona, a dokładniej blog, wzajemnie uzupełnia się z naszym fanpagem na facebooku, który śledzi obecnie 259 osób. To właśnie odnośniki z naszego fanpage generują największą ilość wejść na stronę.

Dbamy o to aby nasza praca jaką wkładamy w prowadzenie strony służyła popularyzacji naszego kochanego klubu sportowego. Za prowadzenie strony nie otrzymujemy żadnych środków pieniężnych, natomiast poświęcamy temu niemało czasu, którego deficyt odczuwa każdy z nas. Wobec tego prosimy
o wyrozumiałość gdy spóźniamy się z jakąś relacją.

Jednocześnie zachęcamy Was do współpracy. Jeśli ktoś z Was ma jakieś spostrzeżenia dotyczące treści publikowanych na stronie, ma pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego bądź po prostu chce podzielić się zdjęciami z jakiegoś meczu to zapraszamy do kontaktu z nami – nadnarwianka@gmail.com.