sobota, 17 listopada 2012

Piłkarskie ostatki

W dniu dzisiejszym miały miejsce dwa ciekawe spotkania. Pierwszym pojedynkiem był zaległy mecz 13. kolejki pomiędzy Łomiankami a Błękitnymi Raciąż, natomiast drugie spotkanie odbyło się w Nasielsku, gdzie miejscowy Żbik podejmował Mławiankę w ramach finału Okręgowego Pucharu Polski.

KS Łomianki – Błękitni Raciąż 1:1
Mecz pomiędzy oboma drużynami został zaplanowany na 27 października lecz nie odbył się z powodu złego stanu boiska. Remis na pewno nie zadowala żadnej z drużyn. Zwycięstwo gospodarzy wydatnie pomogłoby w walce o utrzymanie, natomiast gościom komplet punktów dałby trzecią pozycję w tabeli na koniec rundy jesiennej.

Żbik Nasielsk – Mławianka Mława 2:2 k. 5:4
Mecz lidera ligi okręgowej oraz ósmego zespołu IV ligi, który jeszcze niedawno plasował się w ścisłym czubie tabeli, zapowiadał się niezwykle ekscytująco. Tak też było. Zdobycie Okręgowego Pucharu Polski poprzez zwycięstwo na karne przed własną publiką z pewnością pozytywnie wpłynie na nastroje w klubie, które zresztą i tak są bardzo dobre. Warto przypomnieć, że w ekipie Żbika Nasielsk pierwszoplanowymi postaciami są dobrze nam znani Łukasz Wolf i Fabian Kotarski.zdjęcia: www.pultusk24.pl