niedziela, 13 stycznia 2013

Akcja charytatywna dla Kacpra Dany

Wraz z nadejściem nowego roku kibice Hutnika Huta Czechy postanowili rozpocząć kolejną akcję charytatywną mającą na celu zebranie pieniędzy na leczenie chorego na autyzm Kacperka Dany. Jako kibice Nadnarwianki  Pułtusk popieramy akcję i przyłączamy się do tej świetnej inicjatywy. 

„Przypominając sobie sukces poprzedniej akcji z kwietnia zeszłego roku i mając wsparcie u kibiców warszawskiej Legii, którzy wielokrotnie udowodnili, że mają olbrzymie serca - wierzymy, że i tym razem dopniemy swego, a chłopiec będzie mógł za zebrane pieniądze przystąpić do niezbędnej dla dalszego funkcjonowania rehabilitacji. Naszym celem ponownie jest wysłanie Kacpra na turnus, dzięki któremu nasz podopieczny zachowa ciągłość w leczeniu, a my swoja postawą dodamy mu sił w walce o zdrowie.”

Pieniądze są zbierane poprzez sprzedaż aukcyjną ofiarowanych gadżetów kibicowskich. Są to szaliki klubowe, czapki, vlepki, smyczki, plakaty i koszulki. Możliwa jest również bezpośrednia pomoc finansowa. 

Podsumowanie poprzedniej akcji - http://hutnikhutaczechy.vgh.pl/news.php?readmore=604 

Osoby zainteresowane pomocą oraz ofiarowaniem są proszone o kontakt na nasz adres e-mailowy: nadnarwianka@gmail.com bądź poprzez prywatną wiadomość na facebooku. 

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!

POMÓŻMY KACPERKOWI!

źródło: www.hutnikhutaczechy.vgh.pl