piątek, 22 lutego 2013

Przed sparingiem z Koroną

W sobotę w Ostrołęce dojdzie do kolejnego meczu kontrolnego Nadnarwianki Pułtusk. Tym razem naszym rywalem będzie miejscowa Korona Ostrołęka.


Drużyna z Ostrołęki po rundzie jesiennej plasuje się na 6. miejscu w tabeli ligi okręgowej z zaledwie czteropunktową stratą do prowadzącego Żbika Nasielsk. W trakcie przygotowań do rundy rewanżowej piłkarze Korony rozegrali pięć meczów towarzyskich, przy czym wygrali zaledwie jeden raz a przegrali aż czterokrotnie. Najdotkliwszej porażki Korona doznała z MKSem Przasnysz, z którym przegrała aż 9:0 (w bardzo podobny sposób ekipa z Przasnysza zdemolowała naszą drużynę na jesieni). Jedyne zwycięstwo miało miejsce z Jabłonianką czyli przedstawicielem okręgówki z grupy siedleckiej.

Dotychczasowe zimowe sparingi Korony Ostrołęka:
Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:9
Korona Ostrołęka - Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0
Korona Ostrołęka - Czarni Węgrów 0:1
Korona Ostrołęka - ŁKS Łochów 0:2
Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 3:4

Dla Nadnarwianki będzie to piąty sparing tej zimy. Tydzień temu podopieczni Mariusza Malarza pokonali rezerwy Huraganu Wołomin a jeszcze wcześniej ograli Błękitnych Raciąż i LKS Zatory. Jedyna porażka została zanotowana w meczu z Żbikiem Nasielsk. Tegoroczna zima daje się we znaki, gdyż nie doszło do trzech pozostałych meczów towarzyskich z juniorami warszawskiej Polonii, Victorią Sulejówek i MKSem Ciechanów.