piątek, 8 lutego 2013

Przed sparingiem z Raciążem

Pierwszy miesiąc przygotowań do rundy wiosennej za nami. W sobotę 9 lutego o godzinie 13:00 na sztucznym boisku w Ciechanowie odbędzie się mecz towarzyski z Błękitnymi Raciąż. Spotkanie to odpowie na pytanie w jakim obecnie miejscu znajdują się podopieczni Mariusza Malarza.
Wieczorne treningi od poniedziałku do piątku oraz dwie gry towarzyskie z drużynami z Zator i Nasielska – tak wyglądał pierwszy miesiąc okresu przygotowawczego. Jest to bardzo duża dawka wysiłku fizycznego więc zasadne jest pytanie, czy w spotkaniu z Błękitnymi zawodnicy Nadnarwianki będą dobrze prezentować się pod względem kondycyjnym. Z drugiej strony - jednak mamy co nadrabiać po jesieni...


Drużyna z Raciąża, po rundzie jesiennej szósty zespół IV ligi, okres przygotowawczy rozpoczęła tydzień później od Nadnarwianki i w tym czasie rozegrała tylko jeden mecz. Błękitni przegrali z Startem Działdowo 2:4. W ekipie rywali występuje dwóch byłych zawodników Nadnarwianki - napastnik Mariusz Kopecki, który w rundzie jesiennej ustrzelił 16 bramek, oraz obrońca Mariusz Mikłowski, który jest ostoją bloku defensywnego. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o wyniku jaki padł 6 października 2012 roku w bezpośredniej rywalizacji pomiędzy dwoma zespołami. Wówczas Błękitni rozgromili Nadnarwiankę aż 7:0.