piątek, 1 lutego 2013

Przed sparingiem z Żbikiem

W pierwszą sobotę lutego o godzinie 14:30 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się druga gra kontrolna w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Przeciwnikiem pułtuskiej drużyny będzie Żbik Nasielsk.


26 stycznia w pierwszym meczu sparingowym w tym roku podopieczni Mariusza Malarza rozgromili 5:0 LKS Zatory. Tym razem przeciwnik będzie znacznie bardziej wymagający, gdyż drużyna z Nasielska to lider ligi okręgowej oraz zdobywca Okręgowego Pucharu Polski na poziomie grupy ciechanowsko-ostrołęckiej. Bardzo mocne pozycje w drużynie mają byli piłkarze Nadnarwianki czyli Łukasz Wolf oraz Fabian Kotarski.

Dobre występy w rundzie jesiennej sprawiły, że Łukaszem Wolfem i Fabianem Kotarskim zainteresował się II-ligowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Zainteresowanie jest tym większe, gdyż drużyna Świtu jest prowadzona przez Mateusza Miłoszowskiego, który jeszcze nie tak dawno miał wyżej wymienionych zawodników do dyspozycji w pułtuskim klubie.

Żbik Nasielsk, podobnie jak nasza drużyna, rozegrał już jeden mecz towarzyski. Przeciwnikiem był Mazur Radzymin a spotkanie zakończyło się niecodziennym wynikiem, gdyż padł remis 5:5.

źródło: www.ligaokregowa.pl