niedziela, 21 kwietnia 2013

Kolejny punkt Nadnarwianki


W drugim spotkaniu Nadnarwianki w rundzie wiosennej udało się nam zdobyć  kolejny punkt. Jednakże, trzeba obiektywnie przyznać, że wynik był lepszy niż gra, która dziś wołała o pomstę do nieba.

Tak słabego i nudnego meczu w Pułtusku już dawno nie było. Ani Nadnarwianka, ani Ostrovia nie kwapiły się do ataku. Ślamazarne tempo, masa strat, niedokładne podania, praktycznie brak strzałów - tak to mniej więcej wyglądało przez 90 minut.

W 25 minucie spotkania, po uprzednim błędzie obrony gości, napastnik Nadnarwianki Emil Rembiejewski miał dogodną okazję do strzelenia bramki, jednakże jego strzał główką nie był precyzyjny. Pod koniec I połowy Mariusz Dziczek nie widząc żadnych szans na dalsze powodzenie akcji postanowił uderzyć z dystansu i ... prawie zdobył bramkę. Naszym zawodnikom sugerujemy, żeby po prostu oddawali więcej strzałów a rzadziej próbowali wejść z piłką do bramki rywala. Poza tymi dwoma akcjami warto jeszcze napisać, że zawodnicy gości również oddali groźny strzał z dystansu, jednakże Erwin Sak był na stanowisku. 

Mecz już się powoli kończył, kibice Nadnarwianki głowili się kogo by tu wybrać najlepszym zawodnikiem meczu (padały propozycje, żeby głosować na Pawła Miąszkiewicza) aż tu nagle sędzia pokazał czerwoną kartkę Damianowi Kłosińskiemu, który szykował się do wejścia na murawę. Popularny "Tarzan" wdał się w pyskówkę z sędzią i w ten sposób wyrwał czerwoną kartkę  bez chociażby powąchania trawy. Bardzo możliwe, że za swój czyn zostanie zdyskwalifikowany na kilka spotkań.


20.04.2013, 16:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK – OSTROVIA OSTRÓW MAZ. 0:0

Składy:
Nadnarwianka - E. Sak, K. Orłowski, P. Bobowski, R. Bartosiak, Ł. Wolf, P. Bartczak, A. Kembłowski, J. Zalewski, M. Dziczek (46' E. Dżawakian), K. Wanielista (30’ M. Kucharczyk) (74' P. Jaworski), E. Rembiejewski

Ostrovia - A. Orłowski, M. Malanowski, K. Małkiński, P. Korzeb, M. Bednarczyk, S. Różański (80' P.  Wiśniewski), A. Zaremba, D. Lipski (59' M. Mórawski), T. Grądzki, P. Zacheja (85' M. Ruciński), A. Ciach

Żółte kartki: 53' A. Kembłowski - S. Różański


Czerwone kartki: 86' Damian Kłosiński (nie grał)

Sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka)

Widzów: ok. 150