czwartek, 4 kwietnia 2013

Ruszamy z akcją "Wspieram Nadnarwiankę!"


Piąta liga rozgrywkowa, 16. miejsce w tabeli, 0 punktów - bilans tragiczny i bardzo wymowny. O problemach organizacyjnych i finansowych oraz patologiach, które towarzyszyły pseudozarządzaniu klubem przez ostatnie lata zostało już wiele powiedziane. Po rundzie jesiennej do Zarządu Klubu weszli nowi ludzie, który mają jasno wytyczony cel - odbudować Nadnarwiankę

Jednakże dobre chęci kilkunastu jednostek nie wystarczą. Aby odbudować nasz ukochany pułtuski klub potrzeba wsparcia i wysiłku znacznie szerszego grona osób.

Istnieje wiele sposobów w jaki można wspomóc Nadnarwiankę. Z pewnością najprostszym jest wykupienie biletu na mecz bądź karnetu na całą rundę (dokładniejsze info niebawem).

Następnie, każda pełnoletnia osoba może zostać członkiem klubu poprzez wyrobienie legitymacji członkowskiej oraz opłacenie rocznej składki w wysokości 100zł. Posiadacz legitymacji zyskuje prawo głosu podczas walnych spotkań członków klubu.

Kolejnym sposobem jest przekazanie 1% podatku na rzecz Nadnarwianki, która jednocześnie jest organizacją pożytku publicznego. 
– więcej informacji: 1% dla Nadnarwianki

Wraz z rozpoczęciem działalności nowego zarządu powstał "Klub Stu" czyli projekt skierowany głównie do lokalnych przedsiębiorców oraz osób fizycznych, który umożliwia doraźne wsparcie finansowe i organizacyjne klubu. 
- więcej informacji: Klub Stu

Najbardziej strategicznym wariantem z punktu widzenia klubu jest posiadanie sponsora, który poprzez swój wymierny wkład finansowy może zapewnić płynność finansową klubu. Oprócz spełnienia kwestii społecznej odpowiedzialności biznesu sponsor ma zagwarantowaną reklamę podczas meczów Nadnarwianki. 
– więcej informacji: Sponsoring