piątek, 26 kwietnia 2013

Zapowiedź meczu KS Łomianki - Nadnarwianka


Runda wiosenna sezonu 2012/2013 powoli się rozkręca. Wraz z każdą kolejką w naszej lidze dochodzi do coraz większych niespodzianek. Wydawało się, że tylko MKS Przasnysz i Bug Wyszków mogą powalczyć z Huraganem Wołomin o awans, aż tu nagle na drugim miejscu znalazła się Narew Ostrołęka, która wygrała wszystkie spotkania nie tracąc przy tym nawet jednego gola. Na drugim biegunie tabeli również robi się ciekawie, głównie za sprawą Bzury Chodaków. To tyle o naszych rywalach, czas skupić się na własnej grze. Okazja do tego będzie miała miejsce już niebawem bo w sobotę 27 kwietnia, kiedy to piłkarze Nadnarwianki pojadą walczyć o punkty do podwarszawskich Łomianek.


KS Łomianki przyzwoicie rozpoczęły rundę wiosenną. Najpierw żołto-czarni bez większych problemów pokonali Kasztelan Sierpc i następnie minimalnie przegrali z aspirującym do awansu MKSem Przasnysz. Ostatnie spotkanie Łomianki rozegrały w Mławie, gdzie kończąc spotkanie w „9”, wyszarpały jeden ale jakże cenny punkt. Po 18 rozegranych spotkaniach KSŁ zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Po dwóch bezbramkowych remisach w środę 24 kwietnia drużyna Nadnarwianki udała się w podróż do Gąbina. Przegraliśmy 2:1, tracąc bramki w ostatniej minucie pierwszej i drugiej połowy. Pomimo porażki udało się nam stworzyć kilka sytuacji bramkowych, na których brak mogliśmy narzekać w spotkaniu z Mazurem Gostynin i KS Ostrovią. Jedyną bramkę dla Nadnarwianki po sporym zamieszaniu i błędach rywala zdobył Edgar Dżawakian. W spotkaniu z Łomiankami na pewno nie ujrzymy Kacpra Wanielisty oraz Damiana Kłosińskiego.

Zdobycie pierwszych punktów na wyjeździe w tym sezonie zmazałoby również plamę na honorze jaką z pewnością jest ostatnie spotkanie Nadnarwianki w Łomiankach. Przegraliśmy wówczas 0:6... . Tak prawdę mówiąc to ekipa z Łomianek nie należy do drużyn z którymi szło nam najlepiej, gdyż na jedenaście meczów wygraliśmy zaledwie dwa spotkania.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a KS Łomianki (od 2001 roku):
11 meczów, 2 wygrane Nadnarwianki, 3 remisy, 6 zwycięstw KSŁ. Bramki: 11-23

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2-1

KS Łomianki - NADNARWIANKA Pułtusk
27 kwietnia (sobota), 13:00

Przypominamy o relacji live, która zostanie przeprowadzone przez serwis Regiowyniki.pl. Link do relacji - http://twitter.com/regiowyniki