piątek, 19 kwietnia 2013

Zapowiedź meczu Nadnarwianka - Ostrovia


W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Daszyńskiego Nadnarwianka będzie podejmować kolejnego ligowego rywala. Przeciwnikiem jest plasująca się na ósmym miejscu w tabeli Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

Zespół z Ostrovii Mazowieckiej falstartem rozpoczął rundę wiosenną sezonu 2012/2013, gdyż uległ na własnym boisku ostrołęckiej Narwi. Była to pierwsza porażka Ostrovii w obecnym sezonie na własnym stadionie. Wobec porażki z Narwią oraz odwołanego meczu z Mławianką drużyna Ostrovii spadła na 8. miejsce w tabeli lecz wydaje się, że potencjał drużyny jest dużo większy o czym może świadczyć czwarta pozycja po rundzie jesiennej.

Nikt w Pułtusku nie mówi głośno o utrzymaniu, nie mniej jednak dobra gra na wiosnę pozwoliłaby na zachowanie honoru oraz poprawiłaby atmosferę wokół klubu. W środowym spotkaniu z Mazurem Gostynin było widać u podopiecznych Mariusza Malarza wolę walki i żądzę odbicia się od dna. Miejmy nadzieję, że w sobotnim spotkaniu uda się nam stworzyć kilka klarownych sytuacji bramkowych, gdyż to właśnie gra do przodu jest teraz naszą największą bolączką. W przeciągu ostatnich pięciu spotkań sparingowych i jednego meczu ligowego strzeliliśmy zaledwie 3 bramki, co więcej, wszystkie zostały zaaplikowane drużynie z Zator.

Sobotnie spotkanie posędziuje trio Sebastian Załęski, Kamil Majewski oraz Sylwester Sierota z Ciechanowsko-Ostrołęckiego ZPN.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Ostrovią (od 2001 roku):
7 meczów - 5 w lidze, 2 w okręgowym Pucharze Polski.
2 wygrane Nadnarwianki, 3 remisy (jeden remis zakończony rzutami karnymi, które wygrała Nadnarwianka), 2 wygrane Ostrovii. Bramki: 12-10

Typ redakcji nadnarwianka.pl: 1:1

20.04.2013, 16:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK – OSTROVIA OSTRÓW MAZ.

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)