czwartek, 9 maja 2013

Szukamy współpracowników!

Lada chwila licznik Nadnarwianka.pl wybije 50 000 wyświetleń. W przeciągu 27 tygodni istnienia naszej strony opublikowaliśmy 161 postów co daje średnio 6 postów na tydzień, co jest chyba niezłym wynikiem jak na stronę poświęconą piątoligowcowi. 

Cały czas staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami z naszego ukochanego klubu. Zależy nam na tym aby informacje pojawiały się możliwie jak najszybciej, jednocześnie dbając o ich rzetelność. 

Wszystko to wymagało jednak poświęcenia setek godzin wolnego czasu kilku osób. Czasu, którego jest jak na lekarstwo. Najbliższe miesiące zapowiadają się redakcji Nadnarwianka.pl bardzo intensywnie pod względem zawodowym i edukacyjnym wobec czego wychodzimy do Was z następującym ogłoszeniem:

Poszukujemy osób chcących wesprzeć stronę Nadnarwianka.pl, szczególnie zależy nam na fotografach, którzy robiliby zdjęcia podczas meczów w Pułtusku. Z otwartymi rękoma przyjmiemy w nasze szeregi również grafików, którzy tworzyliby m.in. grafiki-zapowiedzi meczowe. Ponadto, poszukujemy współpracowników do tworzenia biężacych treści na stronie.

Pomagając naszej stronie - pomagasz Nadnarwiance!

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt e-mailowy: nadnarwianka@gmail.com