piątek, 3 maja 2013

Zapowiedź meczu Nadnarwianka - Wkra


W tym roku rekordowo długo wyczekiwaliśmy rundy wiosennej a jak już ona przyszła to jest rozgrywana w iście błyskawicznym tempie. Najbliższe spotkanie Nadnarwianki, będzie szóstym spotkaniem w przeciągu zaledwie trzech tygodni. Skoro czołowe polskie kluby nie są wstanie grać na poziomie co trzy dni to co mają powiedzieć drużyny z niższych lig? Nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i robić swoje. Szkoda, że na tym procederze tracą wszyscy – zawodnicy, kibice i same kluby.


Następnym rywalem Nadnarwianki jest Wkra Żuromin, która po zgromadzeniu 30 punktów zajmuje 10. miejsce w tabeli. Nasz sobotni przeciwnik lepiej prezentuje się w spotkaniach rozgrywanych na własnym terenie, gdyż to właśnie tam Wkra zdobyła 2/3 wszystkich zdobytych punktów. W rundzie wiosennej piłkarze Wkry radzą sobie naprawdę nieźle. W pięciu meczach Wkra zdobyła 8 punktów,  m.in. remisując z rewelacyjną na wiosnę Narwią czy gromiąc 5:0 Kasztelan Sierpc.

W składzie Nadnarwianki raczej nie przewidujemy wielkich roszad w porównaniu z poprzednimi spotkaniami. Do kadry powraca Damian Kłosiński, natomiast nie zagra Łukasz Wolf, który najprawdopodobniej będzie pauzować jeszcze przez dwa spotkania. Wyraźnie widać, że coraz więcej osób jest rozgoryczonych grą Nadnarwianki, nie mniej jednak zachęcamy wszystkich do przyjścia na sobotni mecz. Kto jak kto ale kibice powinni być ostatnimi osobami, które odwracają się od klubu!

Sobotnie spotkanie posędziuje trójka arbitrów z Warszawy: Rafał Pajnowski (sędzia główny), Dominik Wojtak oraz Filip Sierant.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Wkrą Żuromin (od 2001 roku):
2 zwycięstwa Nadnarwianki, 1 remis, 2 wygrane Wkry. Bramki: 7-6

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1-1

NADNARWIANKA Pułtusk – WKRA Żuromin
4 maja (sobota), 17:00

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)