piątek, 24 maja 2013

Zapowiedź meczu z Bzurą


Pierwsze zwycięstwo w sezonie za nami, teraz trzeba pójść za ciosem i powalczyć o premierowy komplet punktów na Estadio Daszyńskiego. Naszym najbliższym rywalem jest zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli Bzura Chodaków więc szanse na dopisanie trzech oczek są dość spore.


Wygrana w Sierpcu z pewnością pozytywnie wpłynie na atmosferę w pułtuskiej drużynie, jednakże trzeba mieć się na baczności bo Bzura Chodaków na wiosnę gra dużo lepiej niż wskazuje to aktualne miejsce w tabeli. W zestawieniu rundy wiosennej drużyna z Sochaczewa z 13 punktami zajmuje 10. miejsce. Zwycięstwo Bzury w Przasnyszu i Raciążu pokazało, że tą drużynę stać na wiele. Jak to często bywa w ekipach, w których w trakcie zimy dochodzi do rewolucji kadrowej, gra zespołu jest chimeryczna. Lepsze mecze są przeplatane fatalnymi spotkaniami.

W ostatnich dniach coraz głośniej się robi na temat gry rezerw Legii i Polonii Warszawa w III lidze. Nie jest wykluczone, że pojawienie się tych drużyn automatycznie powiększy grono drużyn, które będą musiały opuścić IV ligę. W naszym przypadku to jest bez znaczenia ale inaczej sytuacja wygląda w Bzurze, gdzie jednak jeszcze wierzą w możliwość utrzymania się w lidze.

Ciężko prorokować jaki wynik padnie w sobotę ale na pewno możemy spodziewać się meczu walki. W zespole Nadnarwianki pod zapytaniem stoi występ Emila Rembiejewskiego, Macieja Jakubowskiego oraz Damiana Kłosińskiego. Cała wymieniona trójka narzeka na urazy.

Mecz Nadnarwianka - Bzura posędziuje Daniel Maciejewski z Radomia.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Bzurą Chodaków (od 2001 roku):
1 wygrana Bzury. Bramki: 3-4

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2:1

25 maja (sobota), 17:00
NADNARWIANKA Pułtusk – BZURA Chodaków

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)