wtorek, 4 czerwca 2013

Zapowiedź meczu z Bugiem

W zeszłą sobotę po zwycięstwach z dwoma spadkowiczami przyszło zmierzyć się nam z wiceliderem z Przasnysza. Niespodzianki nie było i plany rewanżu za poprzednie upokorzenia trzeba przełożyć na następne lata. Jednak najważniejsze to skupić się teraz na najbliższym, równie niewygodnym, rywalu z Wyszkowa.


W przeciągu ostatnich sezonów nie szło nam najlepiej przeciwko Bugowi, gdyż w pięciu meczach zdobyliśmy zaledwie jeden punkt. Co więcej, w ostatnich trzech spotkaniach nie byliśmy w stanie strzelić chociaż jednej bramki.  Pomimo tego większości kibiców nazwa drużyny z Wyszkowa kojarzy się pozytywnie bo to właśnie w Bugu piłkarskie szlify zbierali Artur Salamon, Dariusz Wełna, Paweł Białowicz czy Zbigniew Gurlaga czyli autorzy historycznego awansu Nadnarwianki do III ligi.

Aktualnie Bug zajmuje 7. miejsce w tabeli, które z pewnością nikogo nie zadowala w Wyszkowie. To właśnie zawodnicy Bugu obok MKSu Przasnysz byli do niedawna wymieniani jako potencjalni rywale Huraganu w walce o awans. Na wiosnę wyszkowiacy grają jednak w kratkę, przy czym strzelili zaledwie jedną bramkę wiecej niż okupująca ostatnie miejsce Nadnarwianka.

Pomimo przełomowych zwycięstw z Bzurą i Kasztelanem, wraz z każdym kolejnym meczem zmniejsza się kadra Nadnarwianki. W ostatnim spotkaniu Mariusz Malarz nie mógł skorzystać z usług Emila Rembiejewskiego, Macieja Jakubowskiego, Damiana Kłosińskiego oraz Patryka Bartczaka. We znaki daje się zmęczenie, które jest spowodowane grą praktycznie co trzy dni. Przed nami ostatnie półtora tygodnia sezonu, miejmy nadzieję, że pułtuscy zawodnicy będą w stanie wykrzesać jeszcze z siebie trochę energii aby zdobyć jakieś punkty.

Środowy mecz posędziuje Hubert Lewandowski z Płockiego OZPN.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Bugiem Wyszków (od 2001 roku):
5 meczów: 1 remis, 4 wygrane Bugu Wyszków. Bramki: 2 - 11

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:1

5 czerwca (środa), 18:00
NADNARWIANKA Pułtusk – BUG Wyszków


Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)