środa, 17 lipca 2013

Mixtape'y byłych piłkarzy Nadnarwianki [wideo]

Czy nadchodzi nowa moda wśród piłkarzy? Mixtepe'y – czyli filmy z najlepszymi akcjami czy zagraniami – ma na portalu youtube.com już trzech byłych zawodników Nadnarwianki.


Najdłużej na portalu znajduje się wideo z interwencjami Bartłomieja Foglera. 28-letni dziś bramkarz grał dla pułtuszczan niemal dekadę temu. W filmie wykorzystane są głównie jego mecze w barwach Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (konfrontacje z Olimpią Elbląg, Dolcanem Ząbki, Mazowszem Grójec, Stalą Głowno). Nieco zaskakujący jest natomiast podkład muzyczny i użycie utworu "Poker Face".
Niespełna dziesięć miesięcy temu w sieci zaistniało nagranie Richarda Kanu Nwaeze. Nigeryjczyk spędził w Pułtusku wiosnę sezonu 2004/2005. Czarnoskóry napastnik zmarł na początku tego roku podczas treningu. Na wideo Afrykańczyka dominują urywki z ligi nigeryjskiej.
Najświeższym materiałem jest nagranie promujące umiejętności Jakuba Groszkowskiego. – To prezent, pamiątka od jednego z moich kumpli. Jestem mu bardzo wdzięczny – przyznaje sam bohater publikacji. W filmiku z jego udziałem znajdują się zdjęcia i wideo z poprzedniego sezonu.Webo90