wtorek, 30 lipca 2013

Przed sparingiem z Ciechanowem


W czwartym z kolei meczu towarzyskim zawodnicy Nadnarwianki Pułtusk zmierzą się z MKSem Ciechanów, drużyną, która w poprzednim sezonie zajęła 2. miejsce w lidze okręgowej i następnie dzięki barażom awansowała do IV ligi. Spotkanie odbędzie się w środę 31 lipca o godzinie 18:30 w Pułtusku.
Po niezbyt udanym meczu z Kryształem Glinojeck, w ubiegłą sobotę Nadnarwianka w niezłym stylu pokonała Makowiankę Maków Mazowiecki. W dotychczasowych trzech grach sparingowych strzeliśmy 16 goli, zaś siedmiokrotnie nasi bramkarze byli zmuszeni do wyciągania piłki z własnej bramki. Powoli krystalizuje się kadra jaką będzie dysponował trener Paweł Brodzki, gdyż wyjaśniło się, że Marcin Kucharczyk jednak pozostanie w naszym klubie, natomiast testowany Rafał Załoga powrócił do Nasielska.

Dla piłkarzy ciechanowskiego klubu również będzie to czwarta gra kontrolna podczas letniego okresu przygotowawczego. We wcześniejszych trzech spotkaniach rywalami były drużyny z ligi okręgowej:

MKS Ciechanów - Wkra Sochocin 2:2
MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck 9:0
MKS Ciechanów - Tęcza Ojrzeń 5:1

Podczas przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2012/2013 już mieliśmy okazję zmierzyć się ze środowym rywalem. Padł wówczas bezbramkowy remis.