wtorek, 23 lipca 2013

Przed sparingiem z Glinojeckiem

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem nowego sezonu, podopieczni Pawła Brodzkiego zagrają w meczu towarzyskim z Kryształem Glinojeck, rywalem z którym zmierzymy się w lidze okręgowej.

W zespole Nadnarwianki panuje względny spokój. Oprócz zawodników, którzy pojawiali się na poprzednich treningach, testowany jest również Rafał Załoga, ofensywny pomocnik Żbika Nasielsk. Zwycięstwo nad Zatorami, pomimo tego, że bardzo wysokie, jednak uwidoczniło (zwłaszcza w I połowie), że brakuje w zespole osoby, która mogłaby wziąć na siebie ciężar gry. Przydałby się również egzekutor na szpicy. 

Sparing z siódmym zespołem poprzedniego sezonu powinien w pewnym stopniu pokazać jaki poziom prezentuje liga okręgowa. Kryształ Glinojeck dotychczas rozegrał dwa sparingi. Nasi najbliżsi rywale zremisowali 2:2 z Błękitnymi Raciąż oraz przegrali aż 9:0 z MKSem Ciechanów. Szkoleniowcem Kryształu jest bardzo dobrze znany w Pułtusku Mariusz Rembowski, napastnik, który strzelał bramki dla Nadnarwianki od 2002 do 2008 roku.

Mecz z Kryształem odbędzie się w środę 24 lipca o 18:30 na głównym boisku na stadionie w Pułtusku.