piątek, 26 lipca 2013

Przed sparingiem z Makowianką

Po dwóch meczach towarzyskich w Pułtusku nadszedł czas aby sprawdzić się na boisku rywala. Naszym najbliższym przeciwnikiem jest Makowianka Maków Mazowiecki, ósmy zespół poprzedniego sezonu ligi okręgowej. Mecz odbędzie się w sobotę 27 lipca o godzinie 11:00.

Ostatni sparing Nadnarwiance po prostu nie wyszedł, zaś sama gra była lepsza niż wskazywałby na to wynik. Zdecydowanie było za dużo błędów w obronie ale właśnie temu służą mecze kontrolne aby móc zdiagnozować zespół i następnie poprawić szwankujące elementy w grze.

Zespół z Makowa Mazowieckiego dotychczas rozegrał dwa sparingi z naszymi niedawnymi rywalami z IV ligi i co najważniejsze, wygrał każdy z nich. Najpierw Makowianka pokonała Ostrovię 3:2 a następnie wygrała z 6:5 z Wkrą Żuromin. Na stronie internetowej klubu z Makowa obecny trener - Kamil Majkowski jest zdania, że jego zespół byłoby stać nawet na utrzymanie się w IV lidze z której to właśnie spadła Nadnarwianka. Świadczy to o tym, że klub z Makowa pewnie będzie chciał powalczyć o awans w najbliższym sezonie. Na ile to gra słów a na ile realne możliwości zobaczymy już w sobotę.