sobota, 17 sierpnia 2013

Oczekiwane zwycięstwo

Długo musieli czekać na bramki kibice, którzy wybrali się w sobotnie popołudnie na stadion przy ulicy Daszyńskiego. Jedyny gol jaki padł tego dnia smakował wyjątkowo bo był na wagę upragnionego zwycięstwa.

fotorelacja z meczu (24 zdjęcia, autor: madel)

Nadnarwianka w przeciągu całego spotkania była lepszym zespołem choć nie stworzyła zbyt wielu okazji bramkowych. Linia obrony zagrała dość pewnie, zaś Łukasz Wilczewski nie miał zbyt dużo pracy. O ile gra z tyłu wyglądała całkiem nieźle to z przodu jednak brakowało jakości. Zmiana gry nastąpiła w 80. minucie, kiedy to na boisku pojawił się najskuteczniejszy zawodnik Nadnarwianki poprzedniego sezonu Patryk Bartczak, który zresztą dopiero wyleczył uraz jakiego nabawił się pod koniec maja podczas meczu z Bzurą Chodaków. Po raz kolejny trener Nadnarwianki miał nosa do zmian bo to właśnie Patryk Bartczak w 90. minucie spotkania wykorzystał wrzutkę Marcina Kucharczyka i strzałem głową umieścił futbolówkę w bramce rywala.

Po kilku tygodniach niepewności oraz narastającej presji podopieczni Pawła Brodzkiego mogą w końcu odetchnąć i spokojnie przygotowywać się do najbliższego meczu z Tęczą Ojrzeń, które odbędzie się w sobotę 24 sierpnia.

Przed meczem z Wieczfnianką odbyła się krótka prezentacja drużyny, natomiast w trakcie przerwy Tadeusz Trukawka, Henryk Tarkowski i Leon Wiśniewski w podzięce za wkład w rozwój klubu otrzymali złoty karnet, uprawniający do bezpłatnego, dożywotniego wstępu na spotkania Nadnarwianki.

17.08.2013, 17:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1:0 (0:0)
90' P. Bartczak

Składy:
Nadnarwianka - Ł. Wilczewski, Ł. Wolf, K. Grabowski, P. Bobowski, K. Orłowski, K. Wanielista (68’ M. Dziczek), J. Zalewski, P. Cywiński (80’ P. Bartczak), A. Kembłowski, R. Krzyżewski (46’ M. Kucharczyk), K. Jagielski (46’ E. Dżawakian)

Sędzia: T. Motacki

Widzów: ok. 200

fotorelacja z meczu (24 zdjęcia, autor: madel)

ostatnia aktualizacja: 00:45, 18.08.2013