poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Rozpoczynamy sezon! Na początek Jednorożec

Po dwóch miesiącach przerwy od zmagań ligowych do gry powraca Nadnarwianka. Nowe okoliczności, nowy trener, nowi piłkarze – sporo się zmieniło w ostatnim czasie w pułtuskim klubie. Pierwszym rywalem będzie Mazowsze Jednorożec z którym najprawdopodobniej rozegramy pierwszy w historii bezpośredni mecz.Mazowsze Jednorożec w sezonie 2012/2013 zajęło dopiero 13. miejsce w tabeli ligi okręgowej. Co ciekawe, drużyna z Jednorożca straciła 93 gole, co jest tylko o 6 bramek gorszym rezultatem od "wyniku" naszego zespołu. Podczas letniego okienka transferowego z drużyny Mazowsza odszedł Adam Grabowski, jeden z najlepszych napastników ligi okręgowej poprzedniego sezonu, co zresztą powinno ucieszyć defensorów Nadnarwianki. Wyniki uzyskane przez naszego najbliższego rywala podczas przygotowań do nowego sezonu są dość przeciętne. Oczywiście to są tylko sparingi ale trzy porażki zanotowane z zespołami z A Klasy jednak muszą o czymś świadczyć.

Sparingi Mazowsza Jednorożec:
Mazowsze – Rzekunianka 1:4 (A Klasa)
Mazowsze - Orzyc Chorzele 1:2 (A Klasa)
Mazowsze - Świt Baranowo 6:3 (A Klasa)
Mazowsze - Tamka Dzierzgowo 4:0 (B Klasa)
Mazowsze - Bartnik Myszyniec 1:2 (A Klasa)

--- REKLAMA ---
Już w środę mecz towarzyski Polska - Dania. 
Sprawdź typy na zakłady sportowe na to spotkanie!
------

Wieści z obozu rywala są optymistyczne dla podopiecznych Pawła Brodzkiego, nie mniej jednak zawodnicy Nadnarwianki nie mają prawa zlekceważyć rywala, który z pewnością do spotkania podejdzie podwójnie zmotywowany.  

Sędzią głównym środowej potyczki będzie Michał Godlewski, natomiast na linii będą wspomagać go Sylwester Sierota i Marcin Wojciechowski.

Zapraszamy do udziału w ankiecie, w której zapytaliśmy Was o rezultat jaki padnie w meczu z Mazowszem Jednorożec.

14.08.2013, 18:00, Jednorożec
Mazowsze Jednorożec - Nadnarwianka Pułtusk

Typ Nadnarwianka.pl: 1:2