wtorek, 13 sierpnia 2013

Wywiad z Pawłem Brodzkim

"Naszym głównym celem jest przede wszystkim coraz lepsza gra z meczu na mecz" - tak Paweł Brodzki, trener pułtuskiego zespołu, w krótkim wywiadzie dla Nadnarwianka.pl, stawia sprawę priorytetów na zbliżający się sezon.
M.: Sezon przygotowawczy do nowego sezonu za nami. Jak ocenia Pan postępy drużyny? Z jakiego elementu przygotowań jest Pan najbardziej zadowolony?

P. B.: Okres przygotowawczy uważam za udany. Zawodnicy trenowali systematycznie i sumiennie. Rozegraliśmy również 6 sparingów, które pokazały nasze dobre i słabe strony. Myślę, że pod względem fizycznym jesteśmy dobrze przygotowani do nachodzącego sezonu. Zawodnicy poznali również podstawy gry nowym ustawieniem 1-4-3-3. Na pewno pod względem technicznym, a zwłaszcza taktycznym, drużyna posiada spore rezerwy, które postaramy się wydobyć w najbliższym czasie.

M.: Każdy kibic Nadnarwianki chciałby szybkiego powrotu do IV ligi. Czy jest to możliwe już w pierwszym sezonie po spadku? Jakie cele stawia Pan przed swoimi podopiecznymi?

P. B.: Mamy podobne ambicje jak kibice, ale zdajemy sobie sprawę, że powrót do czwartej ligi w pierwszym sezonie jest bardzo trudnym zadaniem. Nie oznacza to jednak, że niewykonalnym. Jak będzie? Czas pokaże a boisko wszystko zweryfikuje. Naszym głównym celem jest przede wszystkim coraz lepsza gra z meczu na mecz. Chcemy prowadzić rywalizację sportową w efektywny, wyćwiczony na treningach, określony sposób.


zdjęcie: pultusk.tv