piątek, 16 sierpnia 2013

Zapowiedź meczu Nadnarwianka - Wieczfnianka

Po remisie w Jednorożcu zawodnicy Nadnarwianki rozegrają w sobotę 17 sierpnia o godzinie 17:00 kolejny ligowy mecz. Tym razem przed pułtuską publiką naszym rywalem będzie Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna.

Młodszym kibicom Nadnarwianki nazwa najbliższego przeciwnika wiele pewnie nie mówi ale warto przypomnieć, że z Wieczfnianką graliśmy przez cztery sezony w latach 1997-2001 w ówczesnej V lidze. W 2001 roku uzyskaliśmy upragniony awans do IV ligi, zaś Wieczfnianka po dziś dzień nie wybiła się nigdzie wyżej.

Piłkarze z Wieczfni Kościelnej w sezonie 2012/2013 zajęli dopiero 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Ten sezon również nie rozpoczął się za dobrze dla podopiecznych Jarosława Szmyta, gdyż w premierowym meczu przed własną publicznością Wieczfnianka przegrała 2:4 z Wkrą Bieżuń.

Miejmy nadzieję, że piłkarze Nadnarwianki oraz trener wyciągnęli wnioski po meczu z Mazowszem Jednorożec i w sobotę będziemy mogli liczyć na zwycięstwo. Z pewnością będzie ciężko o jakieś nieszablonowe akcje bo nasz zespół wciąż jest na etapie zgrywania się. Gradu bramek również się nie spodziewamy bo wciąż nie widać zawodnika, który byłby egzekutorem jakim swego czasu był Mariusz Rembowski. Z powodów służbowych zabraknie najprawdopodobniej najskuteczniejszego w letnich sparingach Piotra Ausfelda. Dalej nie możemy liczyć na występ Łukasza Zalewskiego, Patryka Bartczaka oraz Macieja Jakubowskiego, którzy są kontuzjowani.

--- REKLAMA ---
W najbliższy weekend rusza Premier League! 
Sprawdź typy na zakłady sportowe
------

Przed meczem odbędzie się prezentacja składu Nadnarwianki a także zostaną wręczone „złote karnety” osobom, które najbardziej zasłużyły się dla pułtuskiego klubu.

Cena biletu wynosi 5zł, natomiast karnet na całą rundę jesienną (7 meczów) kosztuje 30zł. W cenę karnetu wliczony jest również parking. Karnety, podobnie jak bilety, można nabywać przy bramach wejściowych.

zobacz więcej: terminarz rundy jesiennej

Mecz Nadnarwianka - Wieczfnianka posędziuje trójka Tomasz Motacki, Andrzej Andryszczak oraz Krzysztof Wieczorek. Pracę arbitrów będzie obserwował Waldemar Majewski.

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2:0

17 sierpnia, 17:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna