piątek, 30 sierpnia 2013

Zapowiedź meczu z Makowianką

W najbliższe sobotnie popołudnie dojdzie do spotkania największych ośrodków jakie występują w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej. W szranki staną zawodnicy Nadnarwianki oraz goście z Makowa Mazowieckiego.
Ostatni oficjalny mecz pomiędzy Nadnarwianką a Makowianką został rozegrany w sezonie 2010/2011 w ramach okręgowego Pucharu Polski. Wygraliśmy wówczas na boisku rywala aż 6:1. W przypadku spotkań towarzyskich mieliśmy okazję rozegrać zagrać ze sobą podczas właśnie kończącego się lata. Po wyrównanym spotkaniu górą byli podopieczni Pawła Brodzkiego (więcej o meczu).--- REKLAMA ---
Szukasz pewniaków do obstawienia? 
Wejdź na serwis bukmacherski, poznaj typy i wygrywaj! 
------

Po trzech kolejkach ligowych Makowianka plasuje się na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów. W ostatnim spotkaniu zawodnicy klubu z Makowa, którego trenerem jest ex-legionista Kamil Majkowski, bezbramkowo zremisowali z Wkrą Bieżuń. Wcześniej Makowianka pokonała Żbik Nasielsk oraz uległa Tęczy Łyse.

Nadnarwianka zdaje się z każdym kolejnym meczem rozkręcać. Wysokie zwycięstwo nad Tęczą Ojrzeń rozbudziło apetyty pułtuskich kibiców jak i samych zawodników. Jednak komplet punktów z Makowianką na pewno nie przyjdzie tak łatwo jak to miało miejsce w Kraszewie. Trener drużyny z Makowa zapowiadał, że jego klub będzie walczył o awans, zaś wśród ekip, które mogą mu pokrzyżować plany wymienił m.in. Nadnarwiankę. Sobotni mecz zweryfikuje dotychczasowe osiągnięcia obu drużyn i wskaże ich miejsce w szyku, przynajmniej na najbliższy okres.

Arbitrem głównym podczas sobotniej konfrontacji będzie Kamil Komorowski, natomiast na linii asystować mu będą Maciej Mostek oraz Krzysztof Osiecki. Podczas spotkania będzie obecny obserwator Wiesław Chrzczon.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Makowianką Maków Mazowiecki (od 2001 roku):

1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bramki: 6-1

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2-1

30 sierpnia, 16:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Makowianka Maków Mazowiecki

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)