piątek, 23 sierpnia 2013

Zapowiedź meczu z Tęczą Ojrzeń

Sezon 2013/2014 powoli się rozkręca. W trzeciej kolejce ligi okręgowej zawodnicy Nadnarwianki wybiorą się do Kraszewa, gdzie przyjdzie zmierzyć im się z beniaminkiem z Ojrzenia.

Zwycięstwo z Wieczfnianką, choć szczęśliwe, nieco rozluźniło napięcie i zredukowało uczucie niepewności towarzyszące Nadnarwiance w ostatnich tygodniach więc do sobotniej potyczki z Tęczą Ojrzeń podopieczni Pawła Brodzkiego z pewnością podejdą pewniejsi siebie. Do gry powrócił prosperujący Patryk Bartczak, co automatycznie zwiększa potencjał ofensywny drużyny. O zwycięstwo będzie ciężko (zresztą jak w każdym meczu) ale z pewnością stać na zgarnięcie pełnej puli punktów.

--- REKLAMA ---
Szukasz pewniaków do obstawienia? 
 Wejdź na serwis bukmacherski, poznaj typy i wygrywaj! 
------

Tęcza Ojrzeń jest beniaminkiem ligi okręgowej. W poprzednim sezonie nasz sobotni rywal zajął 2. miejsce w tabeli i co ciekawe, jako jedyny ze stawki mógł pochwalić się brakiem porażki w meczach wyjazdowych. Teraz, w dwóch spotkaniach drużyna z Ojrzenia zgromadziła trzy punkty. Tęcza najpierw ograła w Kraszewie, gdzie rozgrywa mecze u siebie, zespół Żbika Nasielsk, a w następnej kolejce minimalnie uległa Wkrze Bieżuń.

Sobotnie spotkanie poprowadzi Radosław Makowiecki, a asystować mu będą Krzysztof Więckowski oraz Wojciech Kłosowski.

24 sierpnia, 17:00, Kraszewo
Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:2