niedziela, 1 września 2013

Bez bramek z Makowem

Przed spotkaniem z Makowianką rezultat 0:0 uznalibyśmy za nienajgorszy wynik, jednak z przebiegu meczu dużo więcej wynikało z gry Nadnarwianki więc po bezbramkowym remisie możemy odczuwać niedosyt.

Przez pierwsze pół godziny gra Nadnarwianki wyglądała naprawdę nieźle, jednak z czasem w nasze szeregi wkradł się pośpiech. Po raz kolejny nasza defensywa zagrała niezłe spotkanie lecz tym razem zabrakło jakości w grze ofensywnej. W 62. minucie, po zaledwie kwadransie gry, poważnej kontuzji doznał Piotr Ausfeld. Nie ma szczęścia popularny „Asfalt” w tym sezonie. Ledwo co wyleczył uraz po meczu z Jednorożcem aby po chwili zerwać mięsień dwugłowy uda. Makowianka w zasadzie ograniczała się jedynie do obrony i przerywania gry, co zresztą niejednokrotnie robiła w brutalny sposób.

Po czterech kolejkach pułtuska drużyna zgromadziła 8 oczek. Następny mecz rozegramy w środę w Krasnem, gdzie zmierzymy się z miejscową Iskrą.

31.08.2013, 16:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Makowianka Maków Mazowiecki 0:0

Składy:

Nadnarwianka - Ł. Wilczewski, K. Orłowski, P. Bobowski, A. Miłoszewski, Ł. Wolf, R. Krzyżewski, J. Zalewski, M. Kucharczyk (51’ Ł. Golianek), A. Kembłowski, K. Wanielista, K. Jagielski (46’ P. Ausfeld, 62’ M. Dziczek)

Sędzia: K. Komorowski

Widzów: ok. 250