środa, 11 września 2013

Tęcza ponownie rozbita!

W przedmeczowej zapowiedzi przewidywaliśmy zwycięstwo po ciężkim, wyrównanym boju i nieco humorystycznie pytaliśmy na facebooku czy uda się powtórzyć wynik z sierpnia. Jak widać, można powtórzyć, ba, nawet poprawić! 


W środowym spotkaniu w Kraszewie zadebiutowało aż pięciu zawodników: czterech z juniorów Nadnarwianki 97’ (Władysław Stelmach, Jakub Kozakiewicz, Mateusz Kiela i Damian Załoga) oraz Dawid Wichowski (rocznik 96’), który trenuje z Nadnarwianką od miesiąca. Na boisku pojawili się również Łukasz Rurant i Karol Czaplicki, którzy pierwszy raz wybiegli na murawę w oficjalnym meczu seniorów w sezonie 2013/2014. 


Bohaterem meczu został zdobywca hat-tricka Edgar Dżawakian, dla którego są to pierwsze gole w tym sezonie. Drugim wyróżniającym się zawodnikiem był, asystujący przy dwóch trafieniach, Mariusz Dziczek. Właściwie to trzeba pochwalić całą drużynę bo strzelenie 6 bramek na wyjeździe w składzie, który pierwszy raz ze sobą grał, to jednak spore osiągnięcie. W 28’ minucie gry urazu stawu kolanowego doznał Arkadiusz Miłoszewski. W jego miejsce wszedł Łukasz Wolf, obok Mariusza Dziczka (również rocznik 89’) najstarszy zawodnik Nadnarwianki na murawie. 

11.09.2013, 16:30, Kraszewo
Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk 1:6 (1:1)

19' ? - 40', 75', 85' E. Dżawakian, 55' K. Jagielski, 61’ Ł. Wolf, 88' D. Załoga (k)

Składy:

Nadnarwianka - R. Turek (76' W. Stelmach) - Ł. Rurant (52 J. Kozakiewicz), K. Czaplicki, A. Miłoszewski (28' Ł. Wolf), Ł. Golianek - M. Warda, D. Wichowski (52' M. Kiela), D. Załoga, M. Dziczek, K. Jagielski, E. Dżawakian 


Sędzia: U. Smacki