sobota, 7 września 2013

Zapowiedź meczu z Gladiatorem

W sobotnie wrześniowe popołudnie Nadnarwianka, wicelider ligi okręgowej, podejmie na własnym boisku drużynę Gladiatora Słoszewo, który po pięciu kolejkach zgromadził tylko dwa punkty. Czy tym razem doczekamy się żwawego i obfitego w bramki spotkania w Pułtusku?
Sytuacja w tabeli ligi okręgowej powoli się krystalizuje – Korona Szydłowo i Wkra Bieżuń zgodnie z przewidywaniami są w czubie tabeli, natomiast Nadnarwianka, o której grę tak się obawialiśmy, z meczu na mecz gra coraz dojrzalszą piłkę. Jeśli ta tendencja się utrzyma to możemy spokojnie spodziewać się jeszcze niejednego kompletu punktów.

Gladiator Słoszewo jest tegorocznym beniaminkiem ligi okręgowej, okupuje przedostatnie miejsce w tabeli i na chwilę obecną stracił największą liczbę bramek (średnia: 3 gole na mecz). Ze statystyk z obecnego i poprzedniego sezonu można również wywnioskować, że drużyna z Słoszewa lepiej czuję na własnym boisku niż obiekcie rywala. Zwłaszcza ostatni wyjazd był dość traumatyczny dla Gladiatora, gdyż poległ w Nasielsku z miejscowym Żbikiem aż 7:0. Jeśli zawodnicy Pawła Brodzkiego lepiej skalibrują swoje celowniki to powinniśmy być spokojni o trzy punkty. 

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Gladiatorem Słoszewo (od 2001 roku):
1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bramki: 4-1

2002/2003: V runda PP (mazowieckie), Gladiator – Nadnarwianka 1:4

Spotkanie będzie sędziować Artur Mital, Zbigniew Drozdowski i Tomasz Łukasiak.

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 3:1

07.09.2013, 16:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Gladiator Słoszewo

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)