środa, 4 września 2013

Zapowiedź meczu z Iskrą Krasne

Krasne, 4 września 2010 roku - świetna końcówka meczu w wykonaniu Nadnarwianki zapewnia kolejny komplet punktów, zresztą czwarty z kolei. Na meczu obecna była również liczna grupa kibiców Nadnarwianki. Dokładnie po trzech latach obie drużyny ponownie zagrają ze sobą na tym samym obiekcie. Okoliczności zgoła odmienne lecz cel ten sam – przywieźć trzy punkty do Pułtuska.


Słabo rozpoczęła sezon 2013/2014 drużyna z Krasnego, która zajmuje dopiero 14. miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów. Po porażkach na własnym obiekcie ze Żbikiem i Soną, zawodnicy Iskry będą z pewnością zdeterminowani aby w końcu zdobyć pierwsze punkty w Krasnem.

Najbliższy miesiąc będzie intensywnym okresem dla zawodników Nadnarwianki. Pięć spotkań ligowych oraz 1-3 mecze w okręgowym Pucharze Polski dadzą się we znaki naszym piłkarzom i właśnie w tym momencie przyda się bardzo szeroka kadra jaką dysponuje Paweł Brodzki. W czterech meczach obecnego sezonu wystąpiło już dwudziestu piłkarzy i prognozujemy, że niebawem kolejni zawodnicy wybiegną na boisko w barwach pułtuskiego klubu. Podczas środowego spotkania z Iskrą zabraknie kontuzjowanego Piotra Ausfelda, reszta zawodników jest do dyspozycji trenera.


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Iskrą Krasne (od 2001 roku):
1 zwycięstwo Nadnarwianki, 1 remis. Bramki: 3-2

Środowe spotkanie posędziuje trójka Mariusz Grabowski, Sławomir Starecki oraz Andrzej Malon.

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2:3

04.09.2013, 17:00, Krasne
Iskra Krasne - Nadnarwianka PułtuskZdjęcia z ostatniego meczu Iskra Krasne - Nadnarwianka Pułtusk (04.09.2010)