piątek, 13 września 2013

Zapowiedź meczu z Koroną Szydłowo

Przed graczami Nadnarwianki najpoważniejszy sprawdzian rundy jesiennej – wyjazd do Szydłowa, aktualnego lidera tabeli i pretendenta do awansu. Brzmi groźnie lecz drużyna Pawła Brodzkiego z pewnością nie stoi na straconej pozycji.
Pomimo tego, że ani Korona, ani Nadnarwianka nie posiadają najskuteczniejszej formacji ofensywnej to jednak obie drużyny zajmują pierwsze dwa miejsca w tabeli. Obie ekipy nie gromią swoich rywali jak to robi ostatnio Żbik Nasielsk, a przeważnie doprowadzają jednobramkowe prowadzenie do końca spotkania. Podobno siłę zespołu poznaje się nie po tym, ile bramek potrafi zaaplikować słabszemu rywalowi a czy potrafi w ogóle wygrać mecz, w którym po prostu nic się nie układa.

Z pewnością będzie to najtrudniejszy rywal dla Nadnarwianki ze wszystkich dotychczas rozegranych spotkań. Z wyjątkiem siódmej w tabeli Makowianki, wszyscy nasi przeciwnicy okupują miejsca od 10. do 15. Natomiast Korona ma już za sobą trzy spotkania z drużynami z czuba tabeli w których zdobyła 7 punktów.

Niepokoi fakt, że w pułtuskiej drużynie przybywa urazów, zwłaszcza w obronie, z której szczególnie możemy być zadowoleni. Na dniach kostkę skręcił Kamil Grabowski, zaś Arkadiusz Miłoszewski musiał opuścić plac gry już w 28. minucie w środowym pucharym spotkaniu w Kraszewie. Jednakże, wspomniany mecz z Tęczą pokazał, że zmiennicy jednak potrafią strzelać bramki, których tak bardzo nam brakuje w ostatnich meczach ligowych.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Koroną Szydłowo (od 2001 roku):
2 zwycięstwa Nadnarwianki. Bramki: 7-4

Mecze rozegrane pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Koroną Szydłowo (od 2001 roku):
2011/2012: IV liga maz. płn., Korona - Nadnarwianka 3:4
2011/2012: IV liga maz. płn., Nadnarwianka - Korona 3:1

Sędziowie: Łukasz Pniewski, Cezary Ossowski, Mariusz Kawczyński

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2:2

14.09.2013, 16:00, Szydłowo
Korona Szydłowo - Nadnarwianka Pułtusk