piątek, 20 września 2013

Zapowiedź meczu z Soną

W sobotę 21 września, w trakcie Dni Patrona Pułtuska Św. Mateusza, odbędzie się mecz Nadnarwianki z Soną Nowe Miasto. Będzie to doskonała okazja dla zawodników Pawła Brodzkiego do rehabilitacji po porażce z Koroną Szydłowo.

Drużyna z Nowego Miasta z dorobkiem czterech punktów okupuje 14. miejsce w tabeli ligi okręgowej. W siedmiu spotkaniach Sona straciła 30 bramek, z czego aż 12 goli padło w starciu ze Żbikiem Nasielsk. Pierwszy trzy mecze w obecnym sezonie w wykonaniu Sony były dość niezłe, gdyż udało się zdobyć 4 punkty i minimalnie przegrać z Koroną Szydłowo. Jednakże następne cztery spotkania Sony to wyłącznie pasmo kompromitacji.

Nadnarwianka z trudem zdobywa gole w lidze – 9 strzelonych bramek w siedmiu spotkaniach nie jest powodem do dumy. Na przemian albo brakuje nam skuteczności albo w ogóle nie stwarzamy sobie klarownych sytuacji do strzelenia gola. Coraz bardziej jest widoczny brak zawodnika pokroju (chociaż w pewnym stopniu) Mariusza Rembowskiego bądź Sebastiana Janusińskiego, który potrafiłby z zimną krwią wykorzystać okazję bramkową. Na dodatek, zmniejsza się nam kadra gdyż, coraz więcej zawodników uskarża się na urazy. Pomimo tego, drużynę pokroju Sony musimy po prostu pokonać, jakim składem osobowym byśmy nie dysponowali. Ewentualna strata punktów może skutkować spadkiem nawet na 8. miejsce w tabeli.

Sędzia główny: Sylwester Sierota, sędziowie boczni: Witold Nowotczyński, Andrzej Malon

Przypuszczalny skład Nadnarwianki: R. Turek, K. Orłowski, P. Bobowski, A. Miłoszewski, Ł. Wolf, P. Cywiński, J. Zalewski, R. Krzyżewski, A. Kembłowski, K. Wanielista, P. BartczakTyp redakcji Nadnarwianka.pl: 3:1

21.09.2013, 15:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Sona Nowe Miasto

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)