wtorek, 10 września 2013

Zapowiedź meczu z Tęczą Ojrzeń

Zaledwie po kilkunastu dniach od wysokiej wygranej w Kraszewie, zawodnicy Nadnarwianki ponownie odwiedzą tą miejscowość aby rozegrać mecz w ramach okręgowego Pucharu Polski. Czy uda się powtórzyć rezultat z 24 sierpnia?


Mając w perspektywie bardzo ważne spotkanie z liderem tabeli, podczas środowego meczu pucharowego, trener Paweł Brodzki za pewne da szansę zawodnikom którzy dotychczas nie zagrzali na dłużej miejsca w pierwszym składzie. Czynnikiem, który powinien dodatkowo nam pomóc będzie murawa, która pozwala na kreowanie akcji kombinacyjnych. Pomimo tego nie przewidujemy, żeby spotkanie było tak udane jak to sierpniowe, gdyż Tęcza Ojrzeń z pewnością będzie chciała zrewanżować się za wysoką porażkę przed własną publicznością. Bardzo możliwe, że we znaki da się fizyczna różnica jaka jest między zawodnikami Nadnarwianki (zwłaszcza rezerwowymi) a solidnie zbudowanymi piłkarzami Tęczy.

Co ciekawe, ostatnie zwycięstwo w Pucharze Polski odnieśliśmy … 14 września 2011, kiedy to rozgromiliśmy KS CK Troszyn 9:0. Warto również przypomnieć rzuty karne jakie miały miejsce podczas ubiegłorocznej potyczki z Ostrovią. Zwycięskie wówczas jedenastki przerwały passę dziewięciu kolejnych porażek ligowych. 

Pucharowe spotkanie poprawi trójka Ursyn Smacki (sędzia główny), Marek Prusinowski oraz Andrzej Malon.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Tęczą Ojrzeń (od 2001 roku):
1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bramki: 5-1

2013/2014: liga okręgowa, Tęcza Ojrzeń – Nadnarwianka Pułtusk 1:5

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:2

11.09.2013, 16:30, Kraszewo
Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk