sobota, 26 października 2013

Gładkie zwycięstwo z Troszynem

Cztery strzelone bramki, jeszcze więcej okazji do strzelenia kolejnych goli oraz całkowita dominacja na boisku - tak w skrócie wyglądała gra Nadnarwianki przeciwko gościom z Troszyna. Sobotnie zwycięstwo było już siódmym ligowym spotkaniem z rzędu (wliczając mecz z Narwią) w którym nie straciliśmy bramki w Pułtusku.

Pierwsza połowa w wykonaniu zawodników Nadnarwianki nie była najlepsza. Poza akcją w której Piotr Cywiński uderzył w słupek a Patryk Bartczak obił poprzeczkę, właściwie nie mieliśmy innych okazji do zagrożenia bramce zespołu z Troszyna.

Druga odsłona meczu to już jednak koncert gry podopiecznych Pawła Brodzkiego. Najpierw w 47. minucie Piotr Cywiński zdobył bramkę po ładnym płaskim uderzeniu z dystansu. Sześć minut później wykorzystaliśmy stały fragment gry w postaci rzutu rożnego, kiedy to Edgar Dżawakian celnie główkował po dośrodkowaniu Artura Kembłowskiego. Po chwili Patryk Bartczak przeprowadził przez pół boiska rajd prawą stroną, który zakończył się trzecią bramką. W 63. minucie gry po walce w parterze Patryk ustalił wynik meczu na 4:0. W ostatnich minutach spotkania swoje okazje do podwyższenia prowadzenia miał ponownie Patryk Bartczak oraz Aleksander Orłow. 

Przed pułtuską drużyną zostały już tylko dwa mecze do rozegrania na jesieni. 31 października zagramy w Glinojecku, natomiast w sobotę 9 listopada zagramy na własnym terenie z Wkrą Sochocin. 

26.10.2013, 14:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk - KS CK Troszyn 4:0 (0:0)
47' P. Cywiński, 53' E. Dżawakian, 56', 63' P. Bartczak

Składy:
Nadnarwianka - Ł. Wilczewski, K. Wanielista (75' A. Orłow), A. Miłoszewski, P. Bobowski, Ł. Wolf (75' K. Czaplicki), K. Orłowski (62' M. Dziczek), P. Cywiński, A. Krzyżewski, E. Dżawakian, A. Kembłowski (69' K. Jagielski), P. Bartczak

KS CK Troszyn - R. Florczykowski, Ł. Sejda, A. Wargulewski, P. Żebrowski (60' A. Kurpiewski), D. Zalewski, Ł. Bałazy, D. Kowalewski (54' P. Kowalski), P. Bałas, P. Dzwonkowski, S. Rudziński, P. Gutowski

Widzów: ok. 200

Sędzia: P. Maciak


(ostatnia aktualizacja - 20:40, 26.10.2013)