sobota, 12 października 2013

Zadłużenie klubu coraz niższe

W sierpniu 2012 roku niebezpiecznie wysoki dług paraliżował działanie Nadnarwianki Pułtusk, do tego stopnia, że jeden z najstarszych na Mazowszu klubów piłkarskich był tylko o krok od wycofania się z rozgrywek. Czternaście miesięcy później, sytuacja organizacyjna jak i finansowa wygląda o niebo lepiej, o czym świadczy malejące zadłużenie.


Komunikat Klubu:

"Sądzimy, że możemy pochwalić się kolejnym sukcesem. Mijają kolejne miesiące naszej działalności, podczas których dbamy o rozwój naszej drużyny kibicując jej w kolejnych meczach. Cieszy nas zaangażowanie chłopaków i poziom ich gry, widać, że drużyna z meczu na mecz robi progres. Postawa zawodników dodaje nam energii do działania przy realizacji codziennych obowiązków. Wierzymy, że kibice są podobnego zdania. 

Dzięki zaangażowaniu niewielkiej grupy sponsorów, wśród których największą rolę aktualnie odgrywa Miasto, możemy na bieżąco regulować zobowiązania wobec osób oraz firm z nami współpracujących. Nie zapominamy również o zaległościach z lat poprzednich. Stan zadłużenia w październiku 2012 roku wynosił 70 958,00 PLN. Do dnia 07.08.2013 udało się zredukować dług do 40 399,76 PLN. Kolejne dwa miesiące przyniosły sporo zmian i pozwoliły obniżyć tą kwotę do 26 603,28 PLN, najniższą od lat. 

Bardzo liczymy na pomoc wszystkich kibiców, gdyż każde wsparcie finansowe, nawet symboliczne, jest cegiełką do budowy Nadnarwianki, z której mógłby być dumny cały Pułtusk.

Dla wszystkich zainteresowanych podajemy numer konta: 78 8232 0005 0010 0654 2000 0001, tytułem wpłaty powinno być: "Darowizna na cele statutowe". Konieczność realizacji powyższych zobowiązań niestety nie pozwala nam mocniej zaangażować się w projekt "Maracana 2014", który jest naszym kolejnym priorytetem.


Zarząd MLKS Nadnarwianka Pułtusk"


Zobacz więcej: