piątek, 11 października 2013

Zapowiedź meczu z Bieżuniem

Nikt Bieżunia nie pokona, nawet słynna Barcelona!” głosi hasło strony internetowej sobotniego przeciwnika Nadnarwianki. Czy faktycznie możemy spodziewać się tiki-taki w wykonaniu ekipy, która nie wygrała meczu w lidze od trzech spotkań?Wkra Bieżuń, obok Korony Szydłowo, przed sezonem była najczęściej wymienianym kandydatem do awansu, jednakże po 10 kolejkach zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Ostatnio drużynie z Bieżunia nie wiedzie się najlepiej ale trzeba wciąż pamiętać, że to właśnie ta ekipa, jako jedyna w tym sezonie, urwała punkty liderowi z Szydłowa.

W pułtuskim zespole panują dobre nastroje po wygranych rzutach karnych z Przasnyszem oraz zwycięstwach nad Żbikiem i Gryfem. Do gry powrócili Maciej Jakubowski oraz Kamil Grabowski, a do formy powoli dochodzi Edgar Dżawakian. W Nadnarwiance brakuje indywidualności, które przesądziłyby o losie spotkania, natomiast jest coraz silniejszy i coraz bardziej zgrany kolektyw. Warto zaznaczyć, że w sezonie 2013/2014 w drużynie seniorskiej zagrało już 29 różnych zawodników.

Ostatni bezpośredni mecz w lidze pomiędzy Nadnarwianką a Wkrą miał miejsce w sezonie 2000/2001. Cztery lata później spotkaliśmy się w Bieżuniu w ramach Pucharu Polski na szczeblu mazowieckim.

Sędzia główny: Radosław Makowiecki, sędziowie liniowi: Powałka Robert oraz Tomasz Osiński

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Wkrą Bieżuń (od 2001 roku):
1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bilans bramkowy - 6:0

Mecze rozegrane pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Wkrą Bieżuń (od 2001 roku):
2004/2005: Mazowiecki Puchar Polski, Wkra - Nadnarwianka 0:6

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:1

12.10.2013, 16:00, Bieżuń
Wkra Bieżuń - Nadnarwianka Pułtusk