wtorek, 8 października 2013

Zapowiedź meczu z Gryfem

Za nami chyba najbardziej udany tydzień w wykonaniu zawodników Nadnarwianki w tym sezonie. Zwyciężenie czwartoligowego MKSu Przasnysz oraz niezwykle rozstrzelanego Żbika Nasielsk wlało w serca kibiców sporą dawkę nadziei przed zbliżającymi się równie wymagającymi meczami. Przed kolejnym ligowym spotkaniem podopiecznym Pawła Brodzkiego przyjdzie jednak rywalizować w Okręgowym Pucharze Polski.Nasz środowy rywal, Gryf Kownaty Żędowe, na co dzień występuje w A Klasie, gdzie obecnie zajmuje w tabeli drugą pozycję z zaledwie jednym punktem straty do lidera. Zespół z Kownat kontynuuje serię sześciu zwycięstw ligowych z rzędu, natomiast w pucharze odprawił już z kwitkiem Sonę Nowe Miasto oraz Kryształ Glinojeck, czyli zespoły występujące w lidze okręgowej. 

Ciężko prognozować jaki padnie wynik w bezpośrednim spotkaniu pomiędzy Gryfem a Nadnarwianką. Na żadnym z zespołów nie ciąży presja, zaś sam mecz jest również dobrą okazją do wykazania się rezerwowych zawodników. Dla obu ekip gra w pucharze to tylko przygoda i chwilowa odskocznia od ciężkiej rywalizacji w lidze. Nie mniej jednak nie pogardzimy awansem do półfinału. 

Arbitrem głównym środowej konfrontacji będzie Sebastian Załęski, dla którego będzie to już trzeci mecz Nadnarwianki w przeciągu zaledwie dziesięciu dni.

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:3

09.10.2013, 15:30, Kownaty Żędowe
Gryf Kownaty Żędowe - Nadnarwianka Pułtusk