piątek, 25 października 2013

Zapowiedź meczu z Troszynem

Po małym maratonie wyjazdowym (4 mecze pod rząd) piłkarze Nadnarwianki w końcu wybiegną na boisku przy ulicy Ignacego Daszyńskiego w Pułtusku. Rywalem podopiecznych Pawła Brodzkiego będzie ósmy w tabeli KS CK Troszyn.

Sobotni rywal pułtuszczan dotychczas zdobył 18 punktów, z czego tylko 6 oczek zostało wywiezionych z boiska przeciwnika. Pomimo lepszej dyspozycji na własnym terenie, zawodnicy z Troszyna zostali rozgromieni przez Szydłowo 6:1 oraz Tęcze Łyse aż 8:0. Jeszcze wyższym wynikiem zakończyło się ostatnie bezpośrednie spotkanie Nadnarwianki z Troszynem, kiedy to wygraliśmy aż dziewięcioma bramkami. Co ciekawe, przed tamtym spotkaniem pucharowym, które odbyło się 14.09.2011, obecnie najskuteczniejszy zawodnik Nadnarwianki – Edgar Dżawakian, założył się z Łukszem Ćwiklińskim, że ustrzeli hat-tricka. Niewiele zabrakło do wygrania zakładu, gdyż popularny "Edi" strzelił dwa gole i w końcówce meczu miał doskonałą okazję, żeby trafić trzecią bramkę.

Skład Nadnarwianki z ostatniego spotkania z Troszynem:

KS CK Troszyn – Nadnarwianka Pułtusk 0:9 (0:5)
8’, 12’ Rembiejewski, 9’, 47’ Walętrzak, 19’, 39’ Polniak, 48’, 70’ Dżawakian, 59’ Bobowski (k)

Baczyński – Słomkowski, Bobowski, Wolf, Krzyżewski –Rembiejewski (46’ Dżawakian), Kliuchyk (46’ Ćwikliński), Mike, Kotarski - Polniak (46’ Orłowski), Walętrzak (60’ Boniecki)

Nadnarwianka jako jedyny zespół w lidze nie straciła jeszcze bramki przed własną publicznością. Nie będzie łatwo utrzymać dalej tej passy, gdyż nasza defensywa ostatnio nie rozgrywa najlepszych zawodów. Najważniejsze to jednak skutecznie odprawić rywala aby w Pułtusku pozostał komplet punktów, co może wymiernie pomóc w rywalizacji w w górnej części tabeli ligi okręgowej. Strata do drugiej w stawce Makowianki wynosi 2 punkty, zaś do liderującej Korony Szydłowo 8 punktów.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a KS CK Troszyn (od 2001 roku):
1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bilans bramkowy – 9:0

Mecze rozegrane pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a KS CK Troszyn (od 2001 roku):
2011/2012: Okręgowy Puchar Polski, Nadnarwianka – Troszyn 9:0

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 3:0

26.10.2013, 14:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – KS CK Troszyn

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)