piątek, 4 października 2013

Zapowiedź meczu z Żbikiem

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14 w Pułtusku, Nadnarwianka rozegra bardzo ważne spotkanie z rywalem "zza miedzy" - Żbikiem Nasielsk.

Początek ligi w wykonaniu "Żbików" można określić jednym słowem - falstart.
Dwie porażki z teoretycznie niżej notowanymi rywalami czyli Makowianką oraz Tęczą Ojrzeń w identycznym rozmiarze - oba spotkania zakończyły się porażkami 1:3. 

Zły start nie odebrał naszym rywalom chęci do walki i kolejne mecze to wyjazdowe zwycięstwo z Iskrą 5:1 oraz zdemolowanie na własnym boisku Gladiatora Słoszewo 7:0 oraz Sony Nowe Miasto aplikując im aż... 12 bramek!
Żbik na pewno należy do niewygodnych rywali - warto zwrócić uwagę na bramkostrzelnego napastnika Marka Osińskiego (18 bramek) oraz tercet Załoga (testowany przez Nadnarwiankę w okresie przygotowawczym) - Szadkowski - Milewski.

W szeregach naszych zawodników dopisują dobre nastroje i humory bo zwycięstwie nad wyżej notowanym zespołem z Przasnysza w Okręgowym Pucharze Polski. Na pochwałę zasługuje postawa naszego bramkarza - Łukasza "Migre" Wilczewskiego, który wykazał się dobrą dyspozycją po wejściu na boisko z ławki rezerwowych.

Bolączką natomiast podopiecznych Pawła Brodzkiego jest brak typowej "9" - może warto przesunąć do przodu Kamila Orłowskiego, który wraz z Patrykiem Bartczakiem mógłby stworzyć bramkostrzelny duet.

Kogo zobaczymy na szpicy? Czy "Wilku" znowu obroni karnego? Aby się przekonać serdecznie zapraszamy na spotkanie przy ul. Daszyńskiego już w sobotę o godzinie 14!

Sobotni mecz sędziować będzie Tomasz Motacki, natomiast na linii asystować mu będą Krzysztof Osiecki i Zbigniew Drozdowski. Pracę trójki sędziowskiej będzie obserwować Wiesław Chrzczon.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Żbikiem Nasielsk (od 2001 roku):
2 zwycięstwa Nadnarwianki, 2 wygrane Żbika. Bilans bramkowy - 5:3

Mecze rozegrane pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Żbikiem Nasielsk (od 2001 roku):
2005/2006: IV liga maz., Nadnarwianka – Żbik 3:0
2005/2006: IV liga maz., Żbik - Nadnarwianka 1:0
2004/2005: IV liga maz., Nadnarwianka – Żbik 1:2
2005/2006: IV liga maz., Żbik - Nadnarwianka 0:1

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:1

05.10.2013, 14:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Żbik Nasielsk

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)


Majkel