czwartek, 14 listopada 2013

Zapowiedź meczu z Mazowszem

Sobotni "wiosenny" mecz z Mazowszem Jednorożec będzie pojedynkiem najszczelniejszej w lidze formacji obronnej na własnym boisku oraz najsłabszej drużyny grającej na wyjazdach. Teoretycznie wynik jest już znany, jednak historia futbolu pokazuje, że nigdy nie można być pewnym zwycięstwa.

Najbliższy rywal pułtuszczan, Mazowsze Jednorożec, po rundzie jesiennej zajmuje 13. miejsce w tabeli lecz pod względem strzelonych goli jest szóstym zespołem ligi okręgowej. Jednak lepsza względem miejsca w tabeli dyspozycja strzelecka dotyczy jedynie spotkań w Jednorożcu, gdzie Mazowsze zdobyło 12 z 13 punktów. Dorobek wyjazdowy tej drużyny jest dużo uboższy i wynosi zaledwie 1 punkt oraz 6 strzelonych bramek przy 31 straconych.

W bezpośrednim spotkaniu obu drużyn w ramach 1. kolejki Nadnarwianka zremisowała w Jednorożcu 1:1 po bramce Piotra Ausfelda w 90. minucie (więcej o meczu). Teraz podopieczni Pawła Brodzkiego, którzy wygrali ostatnie cztery spotkania, będą mieli dobrą okazję do zrewanżowania się zawodnikom z Jednorożca.

Z sobotniego meczu zostanie przeprowadzona relacja na żywo - Regiowyniki.pl - relacja na żywo NADNARWIANKA - MAZOWSZE.

Przypominamy, że w trakcie meczu przed trybuną krytą można będzie kupić gadżety Nadnarwianki (czytaj więcej).

Spotkanie posędziuje trójka Mariusz Godlewski (sędziował mecz Nadnarwianki w Jednorożcu), Kamil Majewski, Wiesław Jarząbek

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 3:0

16.11.2013, 13:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Mazowsze Jednorożec

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)