czwartek, 7 listopada 2013

Zapowiedź meczu z Sochocinem

W sobotę 9 listopada rozegramy ostatnią kolejką rundy jesiennej. Miał być to jednocześnie ostatni ligowy mecz Nadnarwianki w 2013 roku jednak zapowiada się na to, że rozegramy jeszcze awansem dwie kolejki rundy rewanżowej. Tegoroczna wiosna pokazała, że może to być właściwa decyzja związku. Zanim jednak zagramy spotkania z wiosny to musimy skupić się na najbliższym rywalu czyli Wkrze Sochocin.

Drużyna z Sochocina plasuje się na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Ekipa Wkry, która jeszcze dwa sezony temu grała w B Klasie, zdecydowanie lepiej prezentuje się na własnym obiekcie, gdzie zdobyła 75% punktów. Przed własną publicznością Wkra strzela również dużo więcej bramek aniżeli na wyjazdach. Pułtuska defensywa z pewnością będzie musiała zwrócić uwagę na Piotra Wypyszyńskiego, który dla Sochocina ustrzelił już 14 bramek w obecnej rundzie.

Nie ma co ukrywać, że zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji jest Nadnarwianka, która rozstrzelała się w ostatnich spotkaniach, zaś przed własną publicznością nie straciła jeszcze bramki. Rok temu całe piłkarskie Mazowsze śmiało się z nas, że nie zdobyliśmy ani jednego punktu w rundzie jesiennej. Teraz możemy zaimponować temu samemu środowisku nie tracąc ani jednej bramki na własnym obiekcie.


Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 2:0

09.11.2013, 13:30, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Wkra Sochocin

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem)