wtorek, 7 stycznia 2014

1% podatku dla Nadnarwianki

Od stycznia 2014 roku możemy rozliczać się z podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych za rok 2013. Jako podatnicy posiadamy m.in. prawo do przekazania 1% podatku na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Taki status posiada klub sportowy MLKS Nadnarwianka Pułtusk.

Nasz klub jest jednym z najstarszych na Mazowszu - istnieje już od 1921 roku. Długa historia, a także rzesza fanów sprawia, że śmiało możemy nazywać Nadnarwiankę jedną z wizytówek Pułtuska. Klub potrzebuje środków pieniężnych do funkcjonowania więc zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku na właśnie tą organizację pożytku publicznego.

W ubiegłym roku kwota przekazana naszemu klubowi była najwyższa od kiedy Nadnarwianka jest zarejestrowana jako organizacja pożytku publicznego, co tylko dodatkowo potwierdza, że obecne działania Zarządu są odbierane jako przejrzyste i zmierzające do rozwoju klubu. Pieniądze uzyskane z tego tytułu zostaną przekazane na bieżącą działalność statutową oraz spłatę długu, który systematycznie maleje.

Nazwa: Miejski Ludowy Klub Sportowy "Nadnarwianka" w Pułtusku
Numer KRS: 0000322665