środa, 29 stycznia 2014

Dżawakian piłkarskim diamentem?

Zawodnik  pułtuskiego zespołu - Edgar Dżawakian, dostał się do kolejnego, czwartego etapu programu "Piłkarski Diament". Jak wskazują organizatorzy talentshow, celem programu jest znalezienie optymalnego napastnika za pomocą systemu kilkustopniowych eliminacji opartych o aparaturę naukową i paranaukową oraz wiedzę i doświadczenie jury eksperckiego.
Zwycięzca talentshow otrzyma czek w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt od klubu ekstraklasy lub pierwszej ligi. Ponadto program będzie od 12 kwietnia emitowany w CANAL+Sport.

W czwartym etapie programu zawodnik Nadnarwianki będzie trenował przez tydzień podczas obozu przygotowawczego w Centrum Sportowym w Gniewinie, gdzie podczas Euro 2012 przebywała reprezentacja Hiszpanii. Spośród 20 uczestników zostanie następnie wyłoniona piętnastka, która przejdzie do półfinału programu.

We wcześniejszych etapach popularny "Edi" uczestniczył w castingu w Białymstoku, specjalnie przygotowanych testach psychologicznych oraz serii badań sprawdzających zdrowie, wydolność i granice możliwości fizycznych w warszawskim Instytucie Sportu.