piątek, 31 stycznia 2014

Przed trójmeczem w Legionowie

Z powodu oblodzonego boiska zawodnikom Nadnarwianki nie było dane zmierzyć się 25 stycznia w grze kontrolnej z piłkarzami Świtu. Z planowanego na 1 lutego sparingu z GKP Targówek również nic nie wyszło. Szkoda tych dwóch meczów, gdyż możliwość zmierzenia się z lepszym zespołem to zawsze jakaś nauka. Nie pozostaje nam nic innego jak zadowolić się trójmeczem z Sokołem Serock oraz GKS Pokrzywnica.

Zapytaliśmy trenera pułtuskiego zespołu co wymaga poprawienia przed rundą wiosenną. Paweł Brodzki odpowiedział następująco: "Prawie trzymiesięczny okres przygotowawczy rządzi się swoimi prawami. Ze względu na długość i panującą aurę, na pierwszy plan wysuwa się odpowiednie przygotowanie motoryczne. Równie ważne jest doskonalenie szeregu umiejętności techniczno-taktycznych, które sprawią że nasz sposób gry będzie skuteczniejszy."

Sokół Serock na jesieni zdobył 27 punktów, dzięki czemu zajmuje 6. lokatę w tabeli warszawskiej okręgówki. Natomiast A-klasowy GKS Pokrzywnica legitymuje się dorobkiem 17 punktów, co uplasowało drużynę na 10. miejscu po rundzie jesiennej. W obu ekipach nie brakuje powiązań z Pułtuskiem. W Sokole podstawowym zawodnikiem jest Jakub Groszkowski, kapitan Nadnarwianki w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013, zaś w Pokrzywnicy w kadrze zespołu znajdują się bracia Damian i Dariusz Kłosińscy, którzy opuścili pułtuską drużynę przed rundą jesienną.

Trójmecz odbędzie się w sobotę 1 lutego o 9:00 w Legionowie.

Mecze towarzyskie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2013/2014: 

(Data, rywal, poziom rozgrywkowy rywala, miejsca rozgrywania sparingu)

25.01, Świt Nowy Dwór Maz. (II liga) - Nowy Dwór Maz. (odwołany)
01.02, GKS Pokrzywnica (A Klasa), Sokół Serock (LO) - Legionowo
08.02, MKS Ciechanów (IV liga) - Ciechanów
15.02, Świt II Nowy Dwór Maz. (A klasa) - Nowy Dwór Maz.
22.02, Victoria Sulejówek (IV liga) - Sulejówek
01.03, Korona Ostrołęka (IV liga) - Ostrołęka
08.03, Kryształ Glinojeck (LO) - Ciechanów/Kraszewo 


Pierwszy mecz ligowy odbędzie się 15 marca w Pułtusku a rywalem Nadnarwianki będzie Tęcza Ojrzeń.

Zobacz więcej: 
Okres przygotowawczy do rundy jesiennej sezonu 2013/2014 
Okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2012/2013