piątek, 21 marca 2014

Tęcza na inaugurację

Już w sobotę 22 marca, po czteromiesiącznej pauzie, do gry wraca liga okręgowa a wraz z nią drużyna Nadnarwianki. Do Pułtuska przyjedzie Tęcza Ojrzeń, z którą już dwukrotnie wysoko wygrywaliśmy w obecnym sezonie. Czy i tym razem podopieczni Pawła Brodzkiego pokonają zespół z Ojrzenia?

Relacja na żywo - RegioWyniki.pl (kliknij w link)Zespół gości, zajmujący 13. lokatę w tabeli, w tym sezonie jest zdecydowanie mocniejszy w spotkaniach na własnym boisku i jedyny wyjazdowy punkt zdobył w Krasnem. W bezpośrednich spotkaniach z Nadnarwianką, zawodnicy z Ojrzenia najlepiej sprawowali się w trakcie pierwszej połowy, kiedy to w obu meczach do przerwy utrzymywał się remis. Najlepszym strzelcem Tęczy jest grający trener Łukasz Kozłowski, który strzelił 10 bramek na jesieni, m.in. naszemu zespołowi. W trakcie zimowego okresu przygotowawczego podopieczni Łukasza Kozłowskiego rozegrali 5 sparingów, z czego wygrali dwa: z Orłem Janowiec Kościelny i Gryfem Kownaty Żędowe.

Piłkarze Nadnarwianki długo i sumiennie przygotowywali się do ligowych zmagań aby osiągnąć cel, którym jest uzyskanie awansu do IV ligi. Do kadry dołączył pomocnik Bartosz Salamon oraz napastnik Adam Dobrowolski. Na wiosnę najprawdopodobniej nie ujrzymy już Kamila Orłowskiego (powody zawodowe), Mariusza Dziczka (kontuzja) oraz nieobecnych już od dłuższego czasu Piotra Ausfelda, Łukasza Golianka i Rafała Bartosiaka. Wobec węższej kadry możemy spodziewać się debiutów zawodników z drużyny juniorskiej, m.in.: Kamila Jagielskiego, Piotra Cichockiego i Patryka Zalewskiego.

Zapraszamy wszystkich na mecz i jednocześnie przypominamy o możliwości nabycia gadżetów klubowych (szaliki, kubki, czapki i smyczki), które będą sprzedawane przed trybuną krytą - więcej informacji.

Sobotnie zawody posędziuje Wiesław Jarząbek, a na linii asystować mu będą Rafał Ferenc i Andrzej Malon.

Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Tęczą Ojrzeń (od 2001 roku):
2 zwycięstwa Nadnarwianki. Bramki: 11-2

2013/2014: Puchar Polski (COOZPN), IIr., Tęcza Ojrzeń - Nadnarwianka Pułtusk 1:6
2013/2014: liga okręgowa, Tęcza Ojrzeń – Nadnarwianka Pułtusk 1:5


Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 3:0


22.03.2014, 15:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - TĘCZA OJRZEŃ