niedziela, 6 kwietnia 2014

Krasne rozgromione przy Daszyńskiego

Grad bramek oglądali kibice zgromadzeni na Estadio Daszyńskiego w sobotnie popołudnie. Niezbyt porywająca gra gospodarzy pozwoliła jednak wypunktować przyjezdnych i pewnie zgarnąć 3 punkty.

Worek z bramkami rozwiązał już w 3. minucie Łukasz Wolf, który wykorzystał dośrodkowanie Artura Kembłowskiego z rzutu wolnego. Można się pokusić o stwierdzenie, że prawdę mówiąc mecz zakończył się już po trzech minutach ponieważ Iskra nie stanowiła wyzwania dla Nadnarwianki tego dnia.


Prowadzenie gospodarzy podwyższył w 12. minucie Artur Kembłowski spokojnym strzałem w górny róg bramki po wcześniejszym, zablokowanym uderzeniu Kacpra Wanielisty.

W 36. minucie spotkania to właśnie Patryk dograł wzdłuż bramki do Rafała Krzyżewskiego a ten dopełnił formalności dostawiając nogę na 5. metrze i Nadnarwianka mogła się cieszyć z trzybramkowego prowadzenia do przerwy spotkania.

Rozgrywający tego dnia bardzo dobre zawody Artur Kembłowski w 55. minucie zdecydowanym strzałem zewnętrzną częścią stopy nie dał żadnych szans bramkarzowi i miejscowi mieli już zapas 4 bramek - jednak tego dnia to było dla nich jeszcze za mało. 

Niestety groźnie wyglądającej kontuzji doznał Arkadiusz Miłoszewski, którego na murawie zastąpił Łukasz Zalewski - wracający po ciężkiej kontuzji. 

Niezmordowany tego dnia Patryk Bartczak w końcu strzelił swoją upragnioną, 10. bramkę w lidze w 61. minucie i kibice mogli się cieszyć z piątego gola na pułtuskim stadionie tego słonecznego popołudnia.

Powrót Łukasza Zalewskiego na boisko niestety nie był udany. W 73. minucie nieprzemyślane zagranie zawodnika Iskry Łukasz przypłacił kolejną kontuzją. Rokowania są najgorsze z możliwych - po raz kolejny złamana, ta sama noga... Łukasz trzymaj się!

Iskrę "zgasił" Kuba Zalewski w 83. minucie i Nadnarwianka mogła spokojnie dopisać 3 punkty i zmniejszyć stratę już tylko do 5 punktów do Korony Szydłowo, która w dniu dzisiejszym zremisowała w Nasielsku z miejscowym Żbikiem 1:1.


Majkel05.04.2014, 16:00, Pułtusk

NADNARWIANKA PUŁTUSK - ISKRA KRASNE 6:0 (3:0) 

3' Ł. Wolf, 12' 55' A. Kembłowski, 36' R. Krzyżewski, 61' P. Bartczak, 83' J. Zalewski

Składy:

Nadnarwianka - Ł. Wilczewski, K. Wanielista, A. Miłoszewski (55' Ł. Zalewski), P. Bobowski, Ł. Wolf (71' K. Jagielski II), A. Kembłowski, J. Zalewski, M. Kucharczyk (62' E. Dżawakian), B. Salamon (57' P. Cywiński), R. Krzyżewski, P. Bartczak

Iskra - D. Szwejskowski, O. Trajer (46' Sz. Osiecki), A. Błaszczak, Ł. Sepczyński, D. Kacprzak, M. Komorowski, K. Wojtasik (46' D. Naumowicz), P. Kuligowski (70' B. Pomaski), M. Grabowski, P. Pawłowski, R. Konopka (30' Ł. Kałędek)

Widzów: ok. 250

Sędzia: M. Wojciechowski


Poszkodowani w sobotnim meczu - Łukasz Zalewski i Arkadiusz Miłoszewski

zdjęcie: Paweł Brodzki


(ostatnia aktualizacja - 14:30 07.04.2014)