poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Piłkarskie Święta - komunikat klubu

"Już w najbliższą sobotę zespół Nadnarwianki Pułtusk stanie przed dużą szansą objęcia pozycji lidera w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Fantastyczna postawa w ostatnich czterech meczach, zdobycie dwunastu punktów okraszone dziewiętnastoma bramkami oraz słaba postawa Korony Szydłowo, która w tym samym czasie zdołała skompletować tylko cztery punkty, sprawiła, że zbliżyliśmy się do lidera na dwa punkty. Oznacza to, że najbliższy mecz pierwszej i drugiej drużyny będzie meczem o prowadzenie w tabeli.

Chociaż prognoza pogody nie mówi nic o słońcu, to wierzę, że wszyscy najwierniejsi kibice pojawią się na Estadio przy Daszyńskiego, aby dopingiem wesprzeć naszych piłkarzy. Zasłużyli na to swoją nieustępliwością, wolą walki i wspaniałą grą niezależnie od warunków boiskowych. Już poprzednia kolejka rozgrywana w Pułtusku pokazała wzrost zainteresowania piłką nożną. Miejmy nadzieję, że i tym razem tłumnie wypełnimy trybuny przy Daszyńskiego.

Dzięki zabiegowi wertykulacji stan murawy na pułtuskim stadionie bardzo się poprawił. Równa płyta będzie naszym sprzymierzeńcem. Gra piłką jest wizytówką Nadnarwianki od początku sezonu. Wszyscy na pewno będą się mogli o tym przekonać już w Wielką Sobotę. Byłby to piękny świąteczny prezent dla całej piłkarskiej społeczności.

Z tego miejsca Zarząd MLKS Nadnarwianka Pułtusk wszystkim mieszkańcom Pułtuska i okolic, sponsorom, piłkarzom i trenerom na zbliżające się Święta Wielkanocne składa moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń radości, miłości i samych wspaniałości, rodzinnych spotkań oraz smacznego święconego jajka."


Zarząd MLKS Nadnarwianka Pułtusk