czwartek, 24 kwietnia 2014

Zapowiedź meczu z Soną Nowe Miasto

Starcie z Koroną Szydłowo, zakończone wynikiem 1:1, rozpoczęło  serię meczów Nadnarwianki w której pułtuszczanie zmierzą się z najcięższymi ligowymi rywalami i jest wielce prawdopodobne, że to właśnie na dniach rozstrzygnie się kwestia awansu z okręgówki. Kolejnym celem drużyny Pawła Brodzkiego jest wywiezienie kompletu punktów z Nowego Miasta. Okazja ku temu nadarzy się już w sobotę 26 kwietnia.

Relacja na żywo - RegioWyniki.pl (kliknij w link)


Sona, pomimo dopiero dziewiątej lokaty w tabeli, na wiosnę jeszcze nie przegrała meczu. Co więcej, podopieczni Zdzisława Sadowskiego w pokonanym polu zostawili m.in. Koronę Szydłowo, Tęczę Łyse oraz Wkrę Bieżuń. Najskuteczniejszym strzelcem Sony z dziewięcioma trafieniami jest Michał Ernest.

W jesiennym bezpośrednim spotkaniu Nadnarwianka pewnie pokonała Sonę 4:0, a bramki dla pułtuszczan strzelali Piotr Bobowski, Patryk Bartczak, Artur Kembłowski i Marcin Kucharczyk. Wiele osób po meczu z Koroną Szydłowo czuło niedosyt, co zresztą jest wytłumaczalne bo istniała bardzo duża szansa na objęcie fotela lidera. Brak zwycięstwa na pewno ostudził co nieco rozgrzane głowy zawodników Nadnarwianki i do sobotniej rywalizacji z Soną podejdą ze spokojem i wiarą we własne umiejętności.

Wyjątkowo mecz posędziuje arbiter spoza COOZPN - Jacek Kikolski z Płockiego OZPN, który w obecnym sezonie sędziował m.in. dziewięć spotkań II ligi.


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką a Soną (od 2001 roku):

1 mecz - 1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bramki - 4:0

2013/2014: liga okręgowa, Nadnarwianka - Sona 4:0


Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 1:3

26.04.2014, 13:00, Nowe Miasto
SONA NOWE MIASTO - NADNARWIANKA PUŁTUSK

Relacja na żywo - RegioWyniki.pl (kliknij w link)