czwartek, 15 maja 2014

Zapowiedź meczu z Bieżuniem

W 26. kolejce Nadnarwianka Pułtusk, najlepsza na wiosnę drużyna ligi okręgowej, zmierzy się przed własną publicznością z Wkrą Bieżuń. Na jesieni lepsi byli zawodnicy Wkry, którzy odnieśli nad pułtuszczanami wysokie zwycięstwo 4:1. To była zarazem ostatnia porażka Nadnarwianki w obecnych rozgrywkach.


Wkra Bieżuń z 41 punktami na koncie zajmuje piątą lokatę w tabeli ligi okręgowej. Na wiosnę bieżunianie dotychczas grali bezkompromisowo - pięciokrotnie zwyciężali i trzykrotnie schodzili pokonani z boiska. Warto zwrócić uwagę na dwóch zawodników Wkry - Pawła Bacę oraz Michała Dzięgielewskiego, duet ten ustrzelił już 31 bramek w sezonie.


--- REKLAMA ------
Spotkanie z Wkrą zakończy serię gier Nadnarwianki z czołówką tabeli. Ostatnie dwa mecze w Pułtusku kończyły się remisami więc tym razem nie ma już mowy o kolejnym podziale punktów. Drugiego miejsca, zapewniającego grę w barażu, już nikt nam nie zabierze ale jeśli myślimy o przejęciu fotela lidera to ten mecz koniecznie musimy wygrać. Zachęcamy wszystkich do licznego stawienia się na meczu oraz wsparcia drużyny w tak ważnym momencie. 


Sędzia: Sylwester Sierota


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Wkrą Bieżuń (od 2001 roku):

2 mecze - 1 zwycięstwo Nadnarwianki, 1 wygrana Wkry. Bilans bramkowy - 7:4

2013/2014, liga okręgowa, Wkra - Nadnarwianka 4:1
2004/2005: Mazowiecki Puchar Polski, Wkra - Nadnarwianka 0:6

Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 3:0


17.05.2014, 16:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - WKRA BIEŻUŃ

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem). Przypominamy, że w trakcie meczu przed trybuną krytą można nabyć gadżety Nadnarwianki - czytaj więcej.