czwartek, 22 maja 2014

Zapowiedź meczu z Borutą

Runda wiosenna sezonu 2013/2014 weszła właśnie w końcową, decydującą fazę. Sobotnim rywalem Nadnarwianki, w przedostatnim już spotkaniu obecnego sezonu przed własną publiką, będzie zajmujący piątą pozycję w tabeli Boruta Kuczbork. Ekipa "Diabłów" z Kuczborka pomimo słabej dyspozycji na wiosnę wciąż jest czwartą najlepiej punktującą na wyjazdach drużyną ligi okręgowej. Pierwsze sześć wiosennych spotkań Boruty było pasmą niepowodzeń, gdzie m.in. zawodnicy Mariusza Kołakowskiego przegrali ... 11:0 (!) w Łysych oraz 5:0 w Szydłowie. Jednak wraz z nadejściem maja rezultaty Boruty poprawiły się - we wszystkich trzech majowych kolejkach udało się wywalczyć komplet punktów, zostawiając w pokonanym polu Wkrę Bieżuń, Makowianką oraz Tęczę Ojrzeń. Najlepszym strzelcem drużyny z Kuczborka jest, posiadający na swoim koncie już 17 trafień, Maciej Watkowski.


--- REKLAMA ---


---

Jesienne spotkanie Boruty z Nadnarwianką było niezwykle zacięte. Kto wie jak zakończyłby się mecz gdyby przy stanie 1:1, debiutujący wówczas w lidze okręgowej, Władek Stelmach nie obronił rzutu karnego. Na szczęście wygraliśmy 3:2 i wywieźliśmy z Kuczborka komplet punktów. Liczymy, że w sobotę 24 maja po końcowym gwizdku sędziego również będą się cieszyć wyłącznie pułtuszczanie.

Sędzia: Marek Prusinowski


Bilans gier pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk a Borutą Kuczbork (od 2001 roku):

1 mecz - 1 zwycięstwo Nadnarwianki. Bilans bramkowy - 3:2
2013/2014, liga okręgowa, Boruta - Nadnarwianka 2:3


Typ redakcji Nadnarwianka.pl: 3:1


24.05.2014, 16:00, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - BORUTA KUCZBORK

Bilet: 5zł, 10zł (z parkingiem). Przypominamy, że w trakcie meczu przed trybuną krytą można nabyć gadżety Nadnarwianki - czytaj więcej.